Eurocash szuka 2 tys. pracowników

abc-sklep

Eurocash rozpoczął rekrutację do pracy w hurtowniach, centrach dystrybucyjnych i sklepach, jak również do placówek franczyzowych, które zmagają się z brakami kadrowymi.

„Jesteśmy największą polską firmą zajmującą się hurtową i detaliczną dystrybucją produktów FMCG. W obecnych warunkach cała nasza organizacja pracuje na zwiększonych obrotach. Nasi pracownicy i klienci – właściciele niezależnych sklepów spożywczych – robią wszystko, by zapewnić milionom Polaków dostęp do żywności. Aby móc realizować tę misję, potrzebujemy dodatkowych rąk do pracy, dlatego aktualnie poszukujemy ponad 2.000 pracowników” – mówi Katarzyna Kopaczewska, członek zarządu Grupy Eurocash.

Pracownicy poszukiwani są do 180 hurtowni spożywczych cash&carry. Rekrutacja prowadzona jest na stanowiska pracy na kasie, przy wykładaniu towarów, rozładunku dostaw i do obsługi wózków widłowych. Eurocash poszukuję też magazynierów, operatorów wózków widłowych i pracowników administracji magazynowej do 15 centrów dystrybucyjnych oraz pracowników do sklepów spożywczych działających w ramach sieci Delikatesy Centrum, Lewiatan, Groszek, Gama, Euro Sklep  oraz abc.

Obecnie Grupa Eurocash zatrudnia 22,5 tys. osób.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.