PARTNERZY PORTALU

Invesco Real Estate wspiera szpitale w Warszawie i Krakowie

Galeria Kazimierz, Plac Unii oraz projekt Q22 należące do portfolio nieruchomości Invesco Real Estate we współpracy z najemcami gastronomicznymi dostarczą kilka tysięcy ciepłych posiłków dla pracowników szpitali w Warszawie oraz Krakowie.

Zdając sobie w pełni sprawę z tego, w jak trudnym momencie znaleźli się pracownicy placówek medycznych w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, Invesco Real Estate dołączyło do akcji #property4heroes. Do udziału w projekcie przystąpili liderzy rynku nieruchomości, który połączyli siły w obliczu walki z chorobą COVID-19. Celem inicjatywy jest nie tylko wsparcie personelu medycznego w całym kraju, ale także podziękowanie lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom oraz wszystkim pracownikom służby zdrowia za ich odwagę i codzienne zaangażowanie.

Akcja #property4heroes ma na celu zapewnienie dostawy ciepłych posiłków placówkom medycznym działającym na terenie miast, w których znajdują się nieruchomości inwestorów i deweloperów. Przez najbliższe dwa miesiące firmy nieruchomościowe dostarczą ponad 40 tys. dań. Do 11 szpitali i placówek medycznych każdego dnia trafi 970 posiłków.

Invesco Real Estate zdecydowało się zakupić łącznie 3000 dań od najemców działających na co dzień w obiektach handlowych i biurowych należących do portfolio firmy. Będą one dostarczane do placówek medycznych codziennie przez cztery tygodnie.

Współpraca Invesco Real Estate z najemcami gastronomicznymi

Galeria Kazimierz we współpracy z restauracją Jeff’s przygotowuje dania dla Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II. Projekt handlowo-biurowy Plac Unii wraz z restauracjami Thai Wok oraz Sushi Studio przekaże posiłki personelowi Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie. Do Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie trafią dania zakupione przez warszawski biurowiec Q22 w restauracji Meet & Eat. 

Odpowiedzialność społeczna liderów działających na rynku nieruchomości jest niezwykle ważna, szczególnie w tak trudnym czasie, z jakim obecnie przyszło nam się wszystkim zmierzyć. Od zawsze aktywnie włączamy się w różnego typu akcje charytatywne i wspierające lokalną społeczność. Galeria Kazimierz realizuje tego typu działania w Krakowie, z kolei Plac Unii oraz biurowiec Q22 na terenie Warszawy. Tym razem sytuacja jest wyjątkowa, bowiem trzeba okazać realne wsparcie osobom, które codziennie narażając życie swoje i swoich bliskich, dbają o zdrowie każdego z nas. Jesteśmy pełni uznania dla pracy wszystkich służb medycznych, dlatego niezwłocznie przyłączyliśmy się do inicjatywy #property4heroes – mówi Anna Duchnowska, prezes Invesco Real Estate w Polsce.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa projekty Invesco Real Estate organizują także własne lokalne akcje pomocy. W chwili rozpoczęcia inicjatywy pod hasłem „Małopolscy Harcerze Pomagają” Galeria Kazimierz zakupiła i przekazała wolontariuszom ZHP Chorągiew Krakowska środki ochrony osobistej. Harcerze otrzymali kilkaset maseczek i płyny do dezynfekcji. W ostatnim czasie centrum handlowe zachęcało krakowian do wsparcia pobliskiej stacji krwiodawstwa. Krakowskie centrum handlowe za pośrednictwem swoich kanałów social media instruuje, jak własnoręcznie wykonać maseczki ochronne, a w ramach nowej serii filmów wideo Galeria Kazimierz Live inspiruje m.in. do aktywnego spędzania wolnego czasu w swoim domowym zaciszu.

Natomiast na wielkoformatowym ekranie znajdującym się przed wejściem do warszawskiego Placu Unii, który dotychczas pełnił rolę reklamową, emitowane są m.in. informacje uświadamiające, adresy pobliskich miejsc poboru krwi oraz kontakty do służb czy instytucji skierowanych do seniorów, osób niepełnosprawnych, rodzin potrzebujących i dzieci mieszkających w dzielnicy Mokotów. W mediach społecznościowych Placu Unii publikowane są informacje zachęcające do przestrzegania obowiązujących zasad społecznych oraz pomysły na kreatywne spędzanie wolnego czasu z rodziną.

2 kwietnia w ramach akcji Fundacji Synapsis wszystkie obiekty Invesco w Polsce rozbłysły niebieskim światłem na znak wsparcia wszystkich osób cierpiących na autyzm. 

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy