Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Nowy ekspert dołączył do CREAM Property Advisors

Bogdan Patelka dołącza do zespołu ekspertów CREAM Property Advisors. W roli partnera będzie odpowiedzialny za rozwój biznesu w zakresie rynków kapitałowych oraz gruntów.

Bogdan Patelka jest związany z sektorem nieruchomości od 1995 roku. Posiada bogate doświadczenie i osiągnięcia na rynku inwestycyjnym. Na tym polu doradzał wielu międzynarodowym funduszom. W sektorze nieruchomości komercyjnych przeprowadził transakcje o wartości ponad 400 mln zł.

Bogdan Patelka

Bogdan Patelka był też nagradzany przez Ministra Gospodarki i Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w plebiscycie dotyczącym przedsiębiorczości. Przez ostatni rok był związany z firmą Knight Frank. Prywatnie jest miłośnikiem sportu – to były reprezentant i rekordzista Polski w rzucie oszczepem.

W CREAM Property Advisors Bogdan będzie odpowiadał za projekty z obszaru rynków kapitałowych i rynku gruntów. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wzbogacamy zespół o doświadczonego i skutecznego menedżera. CREAM Property Advisors rozwija działalność w zakresie pośrednictwa w zakupie i sprzedaży nieruchomości oraz gruntów inwestycyjnych, oferując klientom bardzo atrakcyjną bazę obiektów i terenów inwestycyjnych – mówi Andrzej Włodarski, managing partner CREAM Property Advisors.