Rossmann kolejnym otwartym sklepem w Galerii Chełm

Do najemców Galerii Chełm oferujących asortyment pierwszej potrzeby dołączył Rossmann. Od teraz klienci największego centrum handlowego w mieście mogą zrobić niezbędne zakupy nie tylko w sklepach Lidl, Dealz, Hebe czy skorzystać z usług pralni, ale także mają do dyspozycji pełną ofertę nowej drogerii o powierzchni ponad 400 mkw.

Galeria Chełm od chwili otwarcia dba też o zapewnienie klientom jak najbardziej komfortowych zakupów. Na parkingu mieszczącym aż 550 samochodów znajdują się wyznaczone miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi. Właściciele jednośladów mają do dyspozycji przed wejściem parking dla rowerów.

– Galeria Chełm powstała z myślą o stworzeniu miejsca na mapie miasta dającego możliwość zrobienia wygodnych zakupów dla całej rodziny. Jesteśmy pewni, że w przyszłości nasze centrum handlowe będzie też miejscem, w którym chełmianie chętnie i przyjemnie spędzą swój czas wolny w gronie najbliższych i przyjaciół. O ogromnym potencjale Galerii świadczy fakt, że została ona skomercjalizowana w 100 procentach na wiele miesięcy przed otwarciem. W obecnej chwili naszym priorytetem jest jednak umożliwienie klientom codziennych zakupów w bezpieczny i komfortowy sposób. Dlatego też cieszymy, że chełmianie mają do dyspozycji w naszej Galerii drugą doskonale zaopatrzoną drogerię, w której poza ofertą kosmetyczną znajdą też produkty spożywcze, asortyment dla dzieci, karmę dla zwierząt czy tak trudno dziś dostępne elementy wyposażenia do swoich domów – mówi Marcin Markowski, rzecznik prasowy Galerii Chełm.

Rossmann umożliwia także wygodną formę zakupów z domu z możliwością ich odbioru na miejscu w drogerii mieszczącej się w Galerii Chełm. Firma zdecydowała się też solidarnie przyłączyć do spontanicznych akcji wspierania służby zdrowia w walce z koronawirusem. Blisko milion złotych zaplanowanych na realizację akcji „Pomagamy jak umiemy” przeznaczyła już na pomoc dla 91 szpitali zakaźnych w całej Polsce.

Docelowo 55 lokali

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. zaoferuje 55 lokali handlowych i usługowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Działka, na której powstało nowe centrum handlowe zlokalizowana jest u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej (także stanowiącej obwodnicę Chełma), w miejscu, stanowiącym główny węzeł komunikacyjny miasta. Swym zasięgiem Galeria obejmie blisko 300 tys. mieszkańców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią. Galeria Chełm to wspólna inwestycja firm Acteeum i Equilis.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.