Galeria Sucholska: SPAR w miejsce Piotra i Pawła

Wasz Sklep SPAR – należący do SPAR Group wyłączny operator licencji SPAR na terenie Polski – otworzył nowy sklep w swojej sieci w Suchym Lesie w Województwie Wielkopolskim. Sklep zlokalizowany w Galerii Sucholeskiej ma 907 mkw. sali sprzedaży.

Nowy EUROSPAR powstał w wyniku rebrandingu sklepów sieci Piotr i Paweł. W czasie pandemii koronawirusa SPAR podejmuje dodatkowe działania zapewniające bezpieczeństwo podczas zakupów.

– Chcemy zapewnić naszym klientom doświadczenia zakupowe na najwyższym poziomie. Nowy sklep EUROSPAR w Galerii Sucholeskiej zaprojektowaliśmy zgodnie z najwyższymi standardami Grupy SPAR i z troską o zadowolenie oraz wygodę konsumentów. Mamy innowacyjne podejście do handlu, analizujemy potrzeby klientów i wychodzimy im naprzeciw – łącząc świeżość i jakość produktów z atrakcyjnymi cenami. Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo pracowników i gości sklepu w trakcie pandemii koronawirusa – nasi pracownicy używają maseczek, jednorazowych rękawiczek oraz przyłbicy. Zarówno kasy, jak i terminale są na bieżąco dokładnie dezynfekowane. W sklepach zamontowane są także bariery ochronne wykonane z pleksi. Ponadto wdrożono rotacyjne zmiany załogi sklepów. W placówce w Suchym Lesie znajdują się m.in.: strefa ze świeżym pieczywem, cukiernia, lada z wędlinami, mięsem, rybami i daniami gotowymi, lodówki z nabiałem oraz świeże warzywa i owoce – od sprawdzonych producentów naszej sieci. W tym trudnym czasie dla gospodarki dokładamy wszelkich starań, aby jak najwięcej produktów do naszych sklepów dostarczali polscy producenci – powiedział Tomasz Syller, Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu Wasz Sklep SPAR.

Nowe metody robienia zakupów

Wasz Sklep SPAR wprowadził także w wybranych placówkach SPAR oraz wszystkich sklepach własnych Piotr i Paweł specjalne ulotki z listą zakupową dostępne dla klientów. Po uzupełnieniu zamówienia poza sklepem można zostawić ulotkę w przeznaczonym do tego miejscu – załoga sklepu skompletuje koszyk i zadzwoni do klienta, gdy zakupy będą gotowe do odebrania przy kasie, gdzie ten dokona za nie płatności. Rozwiązanie to umożliwi osobom młodszym realizację zakupów w godzinach dla seniorów.

Wasz Sklep SPAR uruchomił usługę SPAR Drive w sklepach SPAR oraz Piotr i Paweł. Klienci wybranych sklepów mogą od teraz odbierać zamówienia złożone przez Internet na parkingu. Po zaparkowaniu na dedykowanym miejscu parkingowym przed placówkami pracownik wstawi zakupy klienta wprost do jego bagażnika. Usługa zostanie wdrożona łącznie w 11 miastach w Polsce do końca kwietnia. Sieć SPAR zakłada również uruchomienie obu usług w kolejnych 12 placówkach w maju, w tym w 6 nowych miastach – jeśli formuła się przyjmie.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top