Biedronka rozszerza współpracę z Glovo

Płock, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn i Lublin – w tych miastach już od środy, 22 kwietnia, poprzez aplikację Glovo będzie można kupować produkty z sieci Biedronka. Liczba placówek sieci Biedronka realizujących dostawy e-zakupów w systemie Glovo przekroczyła tym samym 200 w 16 polskich miastach.

Rozszerzenie systemu o kolejne miasta jest odpowiedzią na potrzeby klientów, masowo korzystających z tej usługi w największych miastach, w których program ruszył pilotażowo przed dwoma tygodniami. Tym samym wygodne i bezpieczne zakupy online w sieci Biedronka z dostawą prosto pod drzwi są już dostępne w 16 największych polskich miastach.

Zakupy przez smartfona

Współpraca Biedronki z Glovo daje klientom Biedronki dostęp do szerokiego wyboru produktów spożywczych i kosmetyków z oferty Biedronki już dzięki kilku ruchom po ekranie smartfona. Oferta dostępna przez aplikację bazuje na asortymencie około 1500 produktów najczęściej kupowanych przez klientów Biedronki. Klienci kupią online produkty w tych samych cenach, po których są one aktualnie sprzedawane w sklepach, z zachowaniem wszystkich obowiązujących w tym czasie promocji.

– Po naszych pierwszych doświadczeniach we współpracy z Glovo wiemy, że zakupy online to usługa, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach – komentuje Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Zamówienia złożone w sześciu nowych miastach będą obsługiwane w sumie przez 53 sklepy, w których produkty starannie skompletują eksperci sieci, gwarantujący jakość i pełną znajomość asortymentu. Zakupy będą dostarczane przez kurierów Glovo od godz. 10 do 22:30, w ciągu godziny od dokonania zamówienia w sposób umożliwiający brak kontaktu osobistego.

200 sklepów w 16 miastach

To nie koniec dobrych informacji dla klientów Biedronki i aplikacji Glovo. Sieć Biedronka dodatkowo rozszerza liczbę placówek, które są objęte systemem dostaw w 10 największych miastach. Do listy sklepów obsługujących klientów zamawiających zakupy przez aplikację w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie doszły kolejne 64 sklepy. W sumie ogólna liczba placówek sieci Biedronka realizujących dostawy e-zakupów w systemie Glovo przekroczyła 200 w 16 polskich miastach. Natomiast klienci robiący zakupy przy użyciu Glovo w Warszawie będą mogli rozpoczynać je już o godz. 8.00. Będą dostarczane tak jak dotychczas do godz. 22.30.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.