Mi Store rozwija sieć. Nowe sklepy w Poznaniu i Bielsku-Białej

mi-store-poznan

11 maja 2020 roku został otwarty kolejny Mi Store w Poznaniu. Nowy sklep znajduje się w Centrum Handlowym Avenida przy ul. Matyi 2 i jest drugim salonem w stolicy Wielkopolski. Został zlokalizowany na pierwszym piętrze galerii, a jego powierzchnia wynosi 88 mkw.

Ze względu na obecną sytuację, bezpieczeństwo klientów i personelu, specjalne wydarzenia i promocje odbędę się w innym terminie. Jest to już osiemnasty autoryzowany Mi Store w Polsce.

Wcześniej, 4 maja, wraz z otwarciem galerii handlowych, uruchomiony został, zapowiadany już w marcu, salon w Bielsku-Białej. Mi Store o powierzchni 115 metrów kwadratowych znajduje się w Galerii Sfera (ul. Mostowa 5), na pierwszym piętrze.

Obostrzenia w sklepach Mi Store

W celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas zakupów, we wszystkich sklepach stacjonarnych Xiaomi obowiązują poniższe zasady:

  • utrzymanie minimum dwóch metrowej odległości pomiędzy klientami;
  • obowiązek zasłaniania ust i nosa (maseczką lub innym materiałem) przez każdą osobę przebywającą w sklepie;
  • możliwość dezynfekcji rąk specjalnym preparatem i możliwość założenia jednorazowych rękawiczek;
  • w sklepie może przebywać jedna osoba na każde 15m2 (nie więcej niż 10 osób jednocześnie).

Ponadto urządzenia są poddawane stałej dezynfekcji.

Lista sklepów Mi Store w Polsce

Obecnie w Polsce jest już 18 autoryzowanych punktów Mi Store, które znajdują się w 11 województwach. Sklepy znajdują się w: Gdańsku (Forum Gdańsk), Gdyni (Centrum Riviera), Szczecinie (Galeria Galaxy), Olsztynie (Galeria Warmińska), Białymstoku (Galeria Alfa), Warszawie (Westfield Arkadia, Galeria Młociny i Galeria Mokotów), Krakowie (Centrum Handlowe Serenada oraz Galeria Krakowska), Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki), Poznaniu (Centrum Posnania, Centrum Handlowe Avenida), Katowicach (Galeria Katowicka), Częstochowie (Galeria Jurajska), Bielsku-Białej (Galeria Sfera), Lublinie (Galeria Lublin Plaza) oraz Rzeszowie (Galeria Rzeszów​).

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE

Projekty

galeria handlowa
100 934 m2
Posnania jest największym centrum regionalnym w Wielkopolsce i obejmuje swym zasięgiem blisko milion mieszkańców.
Baza danych

Najemcy

kawiarnia
Lokalizacji: 132
Costa Coffee to globalna sieć kawiarni, założona w 1971 roku w Londynie. Aktualnie Costa Coffee posiada ponad 3,9 tys. lokali…
Baza danych
Scroll to Top