Greenpoint jest w Raju

Oferta modowa Galerii Raj w Dębicy wzbogaciła się o popularną markę odzieżową – Greenpoint. Salon o powierzchni ponad 110 mkw. jest pierwszym sklepem tej marki w mieście.

Galeria Raj to najdłużej działające centrum handlowe w Dębicy, a tenant-mix konstruowany jest głównie z myślą o potrzebach całej rodziny. W galerii z sukcesem działa wiele znanych marek odzieżowych, a od połowy marca sektor fashion wzmocnił salon Greenpoint ze swoją ofertą mody damskiej.

– Na debiut naszej marki wybraliśmy najpopularniejszy obiekt handlowy w Dębicy, – komentuje Tomasz Nowicki, Koordynator Ds. Rozwoju Greenpoint – Raj od lat wyróżnia się wysoką frekwencją i stałym gronem Klientów. Cieszę się, że mieszkanki Dębicy nie będą już musiały na zakupy w Greenpoint jeździć do Tarnowa czy Krakowa. Jestem pewien, że nasz salon spodoba się paniom, które lubią ubrania kobiece, eleganckie i jednocześnie bardzo funkcjonalne. Od ekstrawaganckich, jednosezonowych trendów wolimy bardziej uniwersalne i klasyczne kroje. W ramach kolekcji poszczególne modele łatwo się ze sobą komponują i wzajemnie uzupełniają. To sprawia, że każdego dnia można z nich stworzyć nową, ciekawą stylizację – dodaje Tomasz Nowicki.

Greenpoint jest obecny na rynku już od ponad 25 lat, posiada sieć 164 lokali, salon w Raju jest 165 sklepem tej marki w Polsce. Pod szyldem Greenpoint znajdują się zarówno sklepy własne, jak i partnerskie działające w systemie franczyzowym.

Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Funkcjonując od 1999 roku osiągnęła wysoką pozycję na lokalnym rynku branżowym, proponując klientom szeroką ofertę handlową, od dużych salonów znanych marek jak CCC, Deichmann, Rossmann, Pepco, Bricomarché „dom i ogród”, JYSK, Smyk, Orsay, Vistula, Wólczanka, Ryłko, Yes, 5.10.15, Medicine, Cotton Club, Quiosque, Top Secret, Pizza Hut Express, Vision Express, aż po małe butiki lokalnych firm i punkty usługowe. Swoją działalność prowadzi tu również Kaufland. Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest – funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – Grupa IVS. Inwestor specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych aglomeracjach miejskich.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.