W Centrum Promienista otwarty zostanie market o powierzchni 3 tys. mkw.

Na 26 maja zaplanowane jest otwarcie EUROSPAR, największego formatu sklepu sieci SPAR, w Centrum Promienista w Poznaniu. Market zajmie powierzchnię ok. 3 tys. mkw.

Centrum handlowo-usługowe przy ul. Promienistej 160 zlokalizowane jest w południowo-zachodniej części Poznania, w dzielnicy Grunwald, w sercu blisko 15-tysięcznego Osiedla Kopernik. Obiekt posiada parking naziemny oraz podziemny, w którym funkcjonuje myjnia samochodowa. NAPOLLO zakupiło Centrum Promienista w 2017 r.

EUROSPAR w miejsce Piotra i Pawła

EUROSPAR zajmie powierzchnię, na której od otwarcia centrum w 1998 r. funkcjonował market Piotr i Paweł. U podstaw wartości, którymi kieruje się SPAR jest zapewnienie nie tylko szerokiego wyboru zawsze świeżych produktów, również lokalnych producentów, ale także najwyższej jakości obsługi, w konkurencyjnej cenie.

– Centrum Promienista to obiekt wygodnych zakupów blisko domu o łącznej powierzchni 5,3 tys. mkw. W kompaktowej przestrzeni centrum znalazły się marki reprezentujące kategorie zakupowe istotne z punktu widzenia codziennych zakupów, od artykułów spożywczych, z kategorii zdrowie i uroda, moda,  akcesoria, po gastronomię i przydatne usługi – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w NAPOLLO. – Bardzo cieszy nas, że w miejscu od lat funkcjonującym jako destynacja zakupowa wielkiego osiedla mieszkaniowego, znajdzie się market EUROSPAR z bogatą ofertą spożywczą, w tym specjalistyczną i eko – dodaje Dorota Beltrani.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top