Sieć Kantorów Promes wchodzi do kolejnych galerii handlowych

Sieć Kantor Promes to polska firma rozwijana od 31 lat. Aktualnie działa na terenie 6 województw, głównie w centrach handlowych.

– Sukcesywnie realizujemy plan ekspansji na terenie całego kraju. Spółka jest oparta na solidnych fundamentach co pozwala nam przetrwać niepewne czasy. Tylko w maju otworzyliśmy 2 placówki sieci Kantor Promes w Galerii Chełm oraz w CH Tulipan w Łodzi. Do końca roku w planach mamy co najmniej 5 nowych Kantorów na terenie całego kraju. Mamy podpisane już stosowne umowy – mówi redakcji Retailnet.pl Michał Węsierski, Wiceprezes Zarządu spółki Promes.

Ekspansja dzięki SCF

Wśród obiektów, w których pojawią się kantory sieci Promes, są m.in. Dekada Nysa czy Wiślanka w Żorach.

– Od wielu lat wyznaczamy standardy w naszej branży o czym świadczy chociażby fakt, że jako pierwsi w 2017 roku wprowadziliśmy płatność kartą w naszych Kantorach. Sukces naszej ekspansji w dużej mierze zawdzięczamy kontaktom zdobytym na targach SCF. To właśnie prężnie działające Galerie Handlowe są w głównej mierze w kręgu naszego zainteresowania. Dzięki naszym zaletom właściciele centrów handlowych są zainteresowani wymianą obecnych lokalnych najemców na pewną i nowoczesną sieć świadczącą usługi finansowe na najwyższym poziomie – wyjaśnia Michał Węsierski. – Nadajemy naszym placówkom butikowy wygląd. Wierzymy, że klienci w galeriach zasługują na usługi finansowe na najwyższym poziomie – dodaje.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.