PARTNERZY PORTALU

Centrum handlowe Karuzela w Ełku ma być gotowe pod koniec roku

Budowa największego centrum handlowego w Ełku i regionie jest już w połowie ukończona. Generalny wykonawca, firma CFE rozpoczęła budowę 6 listopada 2019 roku a otwarcie planowane jest na przełom października i listopada  2020.

Obok istniejącego już obiektu Castorama przy ulicy Przemysłowej realizowane są kolejne budynki o powierzchni ponad 21 tysięcy mkw. Wraz z nimi powstaje również  hipermarket i stacja paliw pod nazwą bi1 francuskiej firmy Schiever.

Najemcy w Galerii Karuzela

Inwestycję finansuje BOŚ Bank a całość jest realizowana zgodnie z zaplanowanym harmonogramem na który mijająca pandemia nie ma żadnego wpływu. Wydaje się że inwestor korzysta z pewnego rodzaju mody na parki handlowe wśród klientów. Faktem jest że odwiedzalność parków handlowych wróciła niemal od razu po otwarciu handlu do poziomów sprzed okresu pandemii.

Wiemy że w zespole obiektów swoje sklepy otworzą m.in. hipermarket spożywczy b1, sklepy z modą: Sinsay, Cropp, House, CCC, KIK, Pepco, Tedi, z elektroniką – Media Expert i sportowy – Martes Sport.

Inwestycja Karuzeli w Ełku, kolejnym przedsięwzięciem Karuzela Holding i belgijskiego funduszu zarządzanego przez Mitiska. W swych działaniach Karuzela koncentruje się na budowie parków handlowych i galerii w miastach o wielkości 20.000-60.000 mieszkańców. Obecnie pod nazwą Karuzela  działają obiekty w  Wodzisławiu Śląskim, Turku, Lublińcu, Gołdapi, Mrągowie i  Wrześni. W chwili obecnej trwają  dwie nowe budowy – w Kołobrzegu i w Ełku. W ciągu kolejnych dwóch lat spółka zamierza zbudować kolejne obiekty w Wągrowcu, Puławach i Świebodzinie oraz rozbudować te istniejące w Wodzisławiu Śląskim i Wrześni.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy