PARTNERZY PORTALU

Pepco powiększa sklepy i przedłuża umowy najmu w Centrach Zakupów

Powiększone salony Pepco w Centrum Zakupów Zgierz i Ząbki zostaną otwarte jeszcze w tym roku. Pepco przedłużyło również umowy najmu w tych obiektach na kolejne 5 lat. Deweloperem i właścicielem marki Centrum Zakupów jest Napollo.

Powiększony salon Pepco w Zgierzu zajmie blisko 500 mkw., a w Ząbkach 600 mkw. Uruchomienie lokali po rozbudowie zaplanowane jest pod koniec sierpnia tego roku.

Dłuższe umowy, większe sklepy

Park handlowy Centrum Zakupów w Zgierzu k. Łodzi zlokalizowany jest przy jednym z głównych traktów komunikacyjnych miasta, ul. Łódzkiej, i w bezpośrednim sąsiedztwie wielkiego osiedla mieszkaniowego. Pepco obecne jest w obiekcie od jego uruchomienia. Działają tu również operatorzy: spożywczy MILA, Rossmann, Cosmedica, Deichmann i Jysk. Centrum Zakupów w Ząbkach k. Warszawy powstał również w sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych. Obok Pepco, działają tu sklepy takich marek jak Biedronka, Rossmann, Cosmedica, Takko.

– Przedłużenie współpracy z naszym wieloletnim najemcą marką PEPCO to kolejna dobra wiadomość na rynku retail w tym bezprecedensowym okresie – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie Napollo. – W Centrum Zakupów Zgierz powiększają obecnie swoje lokale dwie wiodące marki w naszym segmencie, czyli Rossmann i Pepco. Jednocześnie obaj ci najemcy przedłużyli umowy najmu na kolejne lata. Pepco prawie dwukrotnie powiększy swój lokal, dzięki czemu wzbogaci ofertę jednocześnie wzmacniając profil convenience tego centrum– dodaje Dorota Beltrani.

Centra Zakupów są pierwszym formatem handlowym typu convenience, który wprowadziła na rynek firma Napollo. Obecnie realizowane są parki handlowe wygodnych zakupów pod marką N-Park, które działają już w aglomeracji warszawskiej, w Warszawie i Wrocławiu. Kolejne zaplanowane są m.in. we Wrocławiu oraz Gorzowie Wielkopolskim.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najnowsze informacje

Scroll to Top