Empik wkracza do Chojnic

Empik otworzył swój pierwszy salon w Chojnicach. Nowa placówka, o powierzchni ponad 200 metrów, mieści się na parterze nowo powstałej inwestycji o nazwie Chojnice Park Handlowy.

Do tej pory mieszkańcy Chojnic nie mieli Empiku w swoim mieście. Najbliższe salony znajdowały się w Kościerzynie oraz w Bydgoszczy.

Nowy Empik jest ulokowany blisko centrum miasta, w Chojnice Park Handlowy. Salon Empik będzie dla chojniczan doradcą w wyborze ciekawych form spędzania wolnego czasu, oferując szeroki wybór produktów ze świata kultury i rozrywki, wspierających rozwój pasji i zainteresowań. Nie zabraknie w nim nowości i bestsellerów muzycznych, filmowych i książkowych oraz materiałów plastycznych i hobbystycznych.

Klienci Empiku w Chojnicach mogą poza tym korzystać z usługi rezerwacji i szybkiego odbioru produktów (tzw. Click&Collect). Wystarczy sprawdzić dostępność towaru w konkretnym salonie w aplikacji mobilnej lub na stronie www.empik.com, zarezerwować go i odebrać w sklepie już w ciągu 2 godzin. W salonie jest możliwy poza tym odbiór zamówień złożonych w sklepie internetowym Empik.com i na EmpikFoto.pl.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.