Meet & Eat otworzy lokal w Poznaniu

Do grona najemców kompleksu Business Garden Poznań dołączyła marka Meet & Eat, która zajmie 822 mkw. w budynku nr 7 drugiego etapu inwestycji.

Meet & Eat to marka restauracji biurowych „casual dining”, należąca do Grupy Nutri Mind. W zmieniającym się codziennie menu serwuje potrawy kuchni polskiej oraz dania pochodzące z wielu egzotycznych kuchni. Pierwszych gości w Business Garden Poznań restauracja przyjmie już jesienią.

– Otwarcie nowego lokalu gastronomicznego w Business Garden Poznań to efekt intensywnych działań właściciela kompleksu mających na celu zagwarantowanie użytkownikom obiektów różnorodności oferty handlowo-usługowej. Bogata oferta Meet & Eat doskonale wpisuje się w tę strategię i z pewnością zaspokoi oczekiwania gości nie tylko podczas przerw lunchowych, ale także po godzinach pracy – mówią Karolina Nitowska i Justyna Małysko, ekspertki w Dziale Powierzchni Handlowych w Colliers International, doradzające w transakcji.

Rozwój portfolio Nutri Mind

Nutri Mind jest obecna na rynku gastronomicznym od 10 lat. Prowadzi blisko 30 restauracji w centrach handlowych, biurowcach i hotelach oraz firmę cateringowo-eventową. Nutri Mind sp. z o.o. wynajmuje łącznie ok. 7 tys. mkw. powierzchni restauracyjnej. Firma grupuje swoje restauracje przede wszystkim w dużych miastach. Obecnie kluczowe rynki Nutri Mind to Warszawa, Wrocław i Gdańsk. W tym roku marka Meet & Eat zadebiutuje w Poznaniu. W roku 2020 największy rozwój spółka planuje w Warszawie.

– Dbanie o jakość jest dla nas priorytetem. Dlatego też grupujemy nasze restauracje w dużych miastach, aby zarządzanie nimi było sprawne i efektywne. Obecnie nasze kluczowe rynki to Warszawa, Wrocław i Gdańsk, a w przyszłym roku nasza marka biurowa Meet & Eat zadebiutuje w Poznaniu. W roku 2020 największy rozwój mamy zakontraktowany w Warszawie. Do naszych obecnych czterech restauracji Meet & Eeat w biurowcach Warsaw Spire, Q22, Marynarska Business Park i Poleczki Park, dołączą takie znakomite adresy jak Business Garden, Varso Place i Mennica Legacy Tower. Tak prestiżowe lokalizacje napawają nas dumą, ale to także zobowiązują do ciągłego podnoszenia sobie poprzeczki – komentuje Renata Waśniewska, Dyrektor Zarządzający, Grupa Nutri Mind.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top