scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

[WIDEO] Blue City sięga po niestandardowe metody. Celem bezpieczeństwo zakupów

blue-city

Informowanie i przypominanie o tym, jak zachować bezpieczeństwo w czasie pandemii nie musi być nudne. Centrum Handlowe Blue City przygotowało instruktaż przypominający ten, który oglądamy na pokładzie samolotów w wykonaniu stewardess.

Po okresie kwarantanny  świat ponownie zaczyna się otwierać. Jednak cały czas musimy zachowywać ostrożność, zwracać uwagę na higienę i nasze bezpieczeństwo. O tym, że trzeba często myć i dezynfekować dłonie, a w miejscach publicznych nosić maski i rękawiczki, informują umieszczone w różnych miejscach komunikaty.

Centrum Handlowe Blue City postanowiło przypomnieć o tym klientom w nieco inny, lekki sposób i przygotowało razem z agencją Communication Unlimited i studiem promocji Ewesa niecodzienne wydarzenie. Ubrane jak stewardessy tancerki z zespołu Dream Dance Natalia Wojdak pokazywały, podobnie, jak robi to personel pokładowy w samolotach, o czym należy pamiętać i jak zachowywać się w przestrzeni centrum handlowego.

Promocja w mediach społecznościowych

– Kiedy jesteśmy w samolocie, rzadko zdarza nam się czytać instrukcje bezpieczeństwa. Wolimy słuchać komunikatu i patrzeć jak instruktaż przedstawiają nam stewardessy i stewardzi. Stąd też pomysł na event w Blue City. „Nasze stewardessy” demonstrowały zasady bezpieczeństwa inaczej, bo tanecznym krokiem. Chcieliśmy w ten sposób  rozweselić klientów centrum i pokazać, że o bezpieczeństwie można mówić nie tylko za pomocą sztywnych komunikatów – mówi Kinga Jasnowska – Sobula, Account Director Communication Unlimited.

Podczas eventu zostały nagrane filmy instruktażowe, które obecnie są udostępniane w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, You Tube), na stronie www i na ekranach, znajdujących się na terenie Blue City.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required