Gorąco Polecam z nowym punktem w Warszawie. W planach kolejne

Do grona najemców warszawskiego biurowca Chmielna 89 dołączyła marka Gorąco Polecam. Koncept, zarządzany przez grupę ENATA BREAD, zajmie 141 mkw. powierzchni handlowej.

Gorąco Polecam Nowakowski to marka o blisko stuletniej tradycji – pierwsza piekarnia rzemieślnicza powstała w 1925 roku. Sieć lokali łączących funkcję piekarni i kawiarni działa w Warszawie, Trójmieście oraz w Krakowie. W 2020 roku prawa do marki przejęła grupa ENATA BREAD, zarządzana przez Bartłomieja Rychcika, znanego i cenionego w branży przedsiębiorcę, co zapowiada dynamiczny rozwój firmy.

– Strategia marki Gorąco Polecam zakłada otwarcie 30 lokali w perspektywie najbliższych 2-3 lat. W ekspansję rynkową zainwestujemy blisko 15 milionów złotych. Cieszę się, że w jej ramach powstanie lokal przy ulicy Chmielnej 89, w biurowcu o wyjątkowej architekturze i niepowtarzalnej przeszklonej bryle – mówi Bartłomiej Rychcik, prezes ENATA BREAD.

Nowy najemca w obiekcie Chmielna 89

– Poszerzenie portfolio firmy o kolejny punkt w centrum biznesowym świadczy o konsekwentnej realizacji strategii rozwoju w stabilnych lokalizacjach biurowych. Tym bardziej cieszymy się z podpisanej umowy najmu w projekcie Chmielna 89. Wierzymy, że Gorąco Polecam będzie atrakcyjnym uzupełnieniem oferty dla użytkowników obiekt – mówi Martyna Nasiłowska, ekspertka w Dziale Powierzchni Handlowych w Colliers International, doradzająca w transakcji.

– Cieszymy się, że Gorąco Polecam będzie obecny w naszym flagowym projekcie Chmielna 89. Dostępność usług w miejscu pracy to cenne udogodnienie dla najemców i ich pracowników oraz komfort i oszczędność czasu w realizacji codziennych potrzeb. Ponadto, tak smakowity koncept gastronomiczny z pewnością przyciągnie nie tylko użytkowników budynku, ale również lokalną społeczność, sprawiając, że nasz obiekt tym bardziej stanie się chętnie odwiedzanym punktem na mapie warszawskiej Woli – mówi Sebastian Świstak, dyrektor komercjalizacji w warszawskim oddziale Cavatina Holding.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.