Nowy najemca spożywczy w Galerii Klif

W Galerii Klif w Gdyni otwarty został supermarket spożywczy EUROSPAR, największy format sklepu sieci SPAR.

Supermarket zlokalizowany jest w miejscu sklepu „Piotr i Paweł” na parterze galerii. Dla klientów z okazji otwarcia zostały przygotowane atrakcyjne rabaty i promocje.

Supermarket Eurospar w Galerii Klif

EUROSPAR to supermarket z szerokim i dopasowanym do potrzeb lokalnego klienta asortymentem.  Sklepy słyną z szerokiej oferty produktów naturalnych, bio, dedykowanych do diet bezglutenowych, bezlaktozowych, wegańskich i wegetariańskich. Na półkach klienci znajdą zarówno produkty tradycyjne, jak i pochodzące z wielu zakątków świata.

– Otwarcie supermarketu spożywczego to bardzo ważne wydarzenie dla naszej galerii. Nie tylko powiększyliśmy grono naszych najemców, ale również rozbudowaliśmy ofertę dla naszych klientów, – skomentowała Mariola Rogóż, Dyrektor Galerii Klif. – Marka EUROSPAR oferuje wysokiej jakości produkty oraz bardzo szeroki asortyment. Pojawienie się sklepu EUROSPAR spełni oczekiwania i potrzeby klientów i sąsiadów naszej galerii, którzy już teraz w wygodny sposób mogą zrobić zakupy spożywcze.

Wartości, którymi kieruje się sieć SPAR, to nie tylko zapewnienie szerokiego wyboru zawsze świeżych produktów, w tym od lokalnych producentów, ale również najwyższej jakości obsługi w konkurencyjnej cenie.

Firma SPAR Group w roku 2019 przejęła sieć sklepów Piotr i Paweł. Otwarcie placówki EUROSPAR w Galerii Klif jest wynikiem rebrandingu marki Piotr i Paweł, który realizowany jest pod hasłem „Twój nowy lokalny Supermarket”.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top