Skoda wjeżdża do CH Plaza Rzeszów

Pierwszy w regionie showroom Skoda Rex Auto Świlcza – to nowy salon, który powstał w CH Plaza Rzeszów. Miejsce daje możliwość poznania pełnej oferty samochodów marki Skoda i konsultacji ze sprzedawcą. Lokal ma 62 mkw. powierzchni.

Showroom Skoda Rex Auto Świlcza to trzeci nowy najemca, który w czasach korona wirusa otwiera swój salon w rzeszowskiej Plazie. Przypomnijmy, że w najbliższym czasie w Centrum otwarty zostanie także salon marki YAYA i pierwsza na Podkarpaciu placówka Medicover Stomatologia.

Jak tłumaczą przedstawiciele Skoda Rex Auto Świlcza, nowy salon w CH Plaza Rzeszów to nowe możliwości w branży motoryzacyjnej przygotowane specjalnie dla klientów rzeszowskiej Plazy. Będzie to pierwszy Showroom Skoda Rex Auto Świlcza w rzeszowskim centrum nandlowym, który ma zachęcić do zapoznania się z aktualnymi ofertami, nie tylko w salonie w Świlczy, ale również przy okazji rodzinnych zakupów w CH Plaza Rzeszów.

Ideą nowego showroomu jest stworzenie możliwości poznania ofertą samochodów marki Skoda. W CH Plaza Rzeszów będzie można obejrzeć interesujące nas auto i porozmawiać ze sprzedawcą przy pysznej kawie. W tym czasie pociechy, które przyjdą z rodzicami, będą mogły zająć się zabawa w specjalnym kącik dla dzieci.

Showroom Skoda Rex Auto w CH Plaza Rzeszów zlokalizowany jest na parterze Centrum.

Salon Skoda Rex Auto w Świlczy jest Autoryzowaną Stacją Dealerską Skoda, zajmującą się sprzedażą samochodów, części i akcesoriów oraz serwisowaniem aut Skoda zarówno w zakresie mechanicznym, jak i blacharsko-lakierniczym. Od 2019 r. jest Serwisem Partnerskim Volkswagena oraz Autoryzowaną Stacją Obsługi (ASO) w Rzeszowie.

CH Plaza Rzeszów

Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku Centrów. W ubiegłym roku Centrum przeszło gruntowną przebudowę przygotowującą powierzchnię dla nowych kluczowych najemców. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: innowacyjny klub fitness CityFit (funkcjonujący 24h/dobę), sportowy sklep Decathlon oraz sklepy Sizeer, 50Style, Quiosque, Monnari, Deichmann, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossmann czy Hebe. Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych.

Zarządcą CH Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.