PARTNERZY PORTALU

Euronet uruchamia sezonowe bankomaty

Na przełomie czerwca i lipca, w wakacyjnych kurortach pojawią się dodatkowe bankomaty i wpłato-bankomaty Euronet Polska. Sezonowe urządzenia zostaną zainstalowane w miejscowościach nad Bałtykiem oraz na Mazurach i będą dostępne do połowy września.

Łącznie właściciel największej, niezależnej sieci bankomatów i wpłato-bankomatów w Polsce udostępni klientom 100 dodatkowych urządzeń. Euronet jest wystawcą Shopping Center Forum.

Jak wynika z danych Polskiej Organizacji Turystycznej z powodu utrudnień i obostrzeń w podróżowaniu za granicę w związku z pandemią COVID-19, aż 87 proc. Polaków spędzi tegoroczne wakacje w kraju. Duża część z nich wybierze popularne miejscowości nad morzem, dodatkowe bankomaty będą więc sporym ułatwieniem. – Od kilku miesięcy obserwujemy zwiększone zapotrzebowanie na gotówkę. Dodatkowo, na podstawie wieloletnich danych wiemy, że podczas urlopu gotówka nadal jest preferowanym środkiem płatniczym, a wiele punktów turystycznych wciąż nie akceptuje innych form płatności. Część osób w trakcie wypoczynków wybiera gotówkę także ze względu na większą kontrolę nad wydatkami – mówi Ewa Miziołek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży Euronet Polska.

Euronet zarządza siecią ponad 7,5 tys. bankomatów

Euronet Polska tymczasowe bankomaty udostępnia od kilku lat w najpopularniejszych ośrodkach wypoczynkowych zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. W tym roku z udogodnienia w dostępie do gotówki będą mogli skorzystać turyści spędzający urlop m.in. w Białogórze, Chłapowie, Dziwnowie, Dziwnówku Jastarni, Juracie czy Mikołajkach.

Tymczasowe urządzenia posiadają takie same funkcje jak bankomaty całoroczne. Umożliwiają wypłatę gotówki, a także dostęp do szeregu usług i produktów, takich jak Przekaz Bankomatowy, Wpłata darowizn, Doładowanie GSM czy kody cyfrowe do popularnych serwisów rozrywkowych.

Euronet jest największym w Polsce niezależnym operatorem bankomatów oraz wpłato-bankomatów. Zarządza siecią ponad 7,5 tys. urządzeń zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy