Nowe marki w Galerii Rzeszów

Pomimo niesprzyjających okoliczności lockdownu i trwającej pandemii, Galeria Rzeszów powiększa grono swoich najemców. Dwóch już otworzyło swoje salony, a dwóch kolejnych czeka w kolejce.

W czerwcu 2020 roku, do grona najemców Galerii Rzeszów dołączył Nipplex – polski producent bielizny dla kobiet, który właśnie tutaj zdecydował się na otwarcie swojego pierwszego salonu na Podkarpaciu. Kilka dni później otwarcie świętował Jubiler Warda – rzeszowska marka z wieloletnimi tradycjami na rynku. Dodatkowo sfinalizowane zostały umowy najmu z kolejnymi nowymi partnerami: Luxed, czyli salon z odzieżą premium oraz Salon Optyczny Kwaśniak.

Równocześnie Galeria Rzeszów odbudowywuje swój footfall.  Odwiedzalność w miesiącu maju br. (po zniesieniu obostrzeń) wyniosła 72% w porównaniu do analogicznego okresu z 2019 roku. Prognozy na czerwiec mówia o 85%. Na trend wzrostowy wskaźnika odwiedzalności wpływa wysoka frekwencja w weekendy, na poziomie  100% ubiegłorocznego footfallu.

„Cieszy nas, że w tym trudnym dla handlu okresie, zainteresowanie Galerią Rzeszów ze strony najemców i klientów jest nadal duże. Działając w branży komercjalizacji już od kilkunastu lat, ciągle dokładamy starań aby wzbogacać naszą ofertę o nowe marki oraz zapewnić stabilne i nowoczesne rozwiązania dla najemców i klientów” – mówi Sebastian Podkulski, Dyrektor Zarządzający Galerią Rzeszów.

Oprócz nowych najemców, Galeria Rzeszów wzmocniła również współpracę z dotychczasowymi. Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Pako Lorente powiększają swoje salony.

W ostatnich miesiącach Galeria Rzeszów wzbogaciła portfel najemców o  salon Masoo oferujący markę Guess oraz brand gastronomiczny Sevi Kebab.  Nowe otwarcia miały również: operator spożywczy EUROSPAR, salon Evenemen – polski producent garniturów oraz Kawiarnia Mikołaj, przy której została dodatkowo utworzona darmowa przestrzeń zabaw dla dzieci. Dodatkowo to właśnie Galerię Rzeszów na swoje jedyne salony w Rzeszowie wybrały w ostatnim czasie marki Action i Xiaomi.

Galeria Rzeszów została otwarta w listopadzie 2012 roku. To największe centrum handlowe w regionie, zlokalizowane w samym sercu Rzeszowa. Oferta obiektu to sieci popularnych i lubianych marek oraz część rozrywkowa z kinem Helios, fitnessem  i dwoma strefami foodcourt. Zasięg Galerii Rzeszów przekracza ponad 2,5 mln osób. Oferta skierowana jest do mieszkańców Rzeszowa  i województwa Podkarpackiego. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.