Pizza Hut w czasach pandemii. Sieć wprowadza nowe usługi

Pizza Hut dostosowuje się do warunków rynkowych i wprowadza nowe usługi. To kontynuacja programu #StaySafe Pizza Hut. Marka udostępnia bar sałatkowy w dostawie.

– Uwielbiany przez gości Pizza Hut bar sałatkowy wraca do restauracji w nowej odsłonie. Od teraz smakiem świeżych sałatek można się cieszyć także w domu. Po raz pierwszy marka udostępnia bar sałatkowy w dostawie. Nowa forma baru sałatkowego jest odpowiedzią na podwyższone w związku z social distancing standardy bezpieczeństwa i kontynuacją kampanii #StaySafe – informują przedstawiciele sieci.

Od teraz bar sałatkowy można zamówić bezpośrednio do stolika. Goście wybierają 3 z 5 sałatek, a te przynosi kelner. Po raz pierwszy Pizza Hut umożliwia także zamówienie baru sałatkowego z dostawą do domu. Mechanizm jest ten sam jak w przypadku zamówienia w restauracji. Goście sami komponują swój bar sałatkowy z 3 wybranych pozycji i około 30 minut później szczelnie zapakowane miseczki, trafiają prosto pod ich drzwi.

Nowe rozwiązania w Pizza Hut

Po m.in. bezkontaktowym dowozie i odbiorze na wynos to kolejne rozwiązanie, w którym Pizza Hut wychodzi naprzeciw upodobaniom gości. Nowa odsłona baru sałatkowego dostępnego w Pizza Hut spełnia obecne wymogi bezpieczeństwa.

– Dostawa do domu czy miejsca pracy to zdecydowanie najszybciej rozwijający się segment rynku restauracyjnego. Goście doceniają wygodę takiej formy posiłku, a dzięki intensywnemu rozwojowi technologii jakość usługi ciągle się poprawia i dostosowuje do potrzeb klientów. Dostępne są coraz to nowe funkcjonalności i udoskonalenia stron czy aplikacji. W Pizza Hut staramy się być jak najbliżej naszych gości i szybko odpowiadamy na ich potrzeby, ciągle pracujemy nad dostosowywaniem naszych platform internetowych do ich potrzeb – mówił w wywiadzie dla SCF News/Retailnet.pl Maciej Mausch Prezydent Pizza Hut odpowiedzialny za europejskie rynki AmRest.

Pierwsza restauracja Pizza Hut w Polsce została otwarta w roku 1992 na wrocławskim rynku. Obecnie na terenie naszego kraju działa ponad 130 restauracji, tym Pizza Hut Express oraz Pizza Hut Delivery, które zapewniają posiłki także na wynos oraz w dostawie do domu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.