Nowy salon w Galerii Klif w Gdyni

Kolejny najemca dołączył do Galerii Klif. Odwiedzający galerię mogą teraz zrobić zakupy w salonie Aclari Diamonds. Marka przeniosła swój salon z Sopotu do Galerii Klif w Gdyni. Jest to jedyny sklep Alcari Diamonds w Trójmieście.

– Aclari Diamonds to kolejna marka, która powiększyła naszą bogatą ofertę biżuteryjną – mówi Mariola Rogóż, Dyrektor Galerii Klif. – Myślę, że nawet najbardziej wymagający klienci będą zadowoleni, tym bardziej, że firma oferuje możliwość indywidualnego doboru dowolnych parametrów brylantu.

Aclari Diamonds marka zajmująca się produkcją i sprzedażą wyłącznie złotej biżuterii z brylantami. Marka oferuje ręcznie wykonywaną biżuterię i diamenty certyfikowane przez eksperta Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego IGI.Biżuteria Aclari Diamonds produkowana jest ręcznie, w Polsce, przez złotników z ponad 30-letnim doświadczeniem, którzy swoją pracę wykonują z największą dbałością o detale i prawdziwą pasją.Każdy diament w ofercie indywidualnej przypisany jest do konkretnego certyfikatu międzynarodowego instytutu gemmologicznego, dostępnego pod linkiem w tabeli konfiguratora. Diamenty, które są zakuwane w pierścionkach Aclari sprowadzane są wyłącznie z krajów nieobjętych konfliktami.

Ofertę biżuteryjną Galerii Klif, oprócz salonu Aclari, tworzą również marki: Apart Exclusive, Tous, N. Nagel, W.Kruk, Noble Place, Yes. Salon Aclari zlokalizowany jest na parterze Galerii, tuż obok supermarketu spożywczego Eurospar oraz salonu Max Mara.

130 sklepów w Galerii Klif

Galeria Klif w Gdyni działa od 1996 roku. Oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie. W Galerii Klif dostępne są marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do dyspozycji gości jest strefa food court, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i Super-Pharm oraz laboratorium perfumeryjne Mo61. Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski. Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, Spensen, salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.