Bolt Food rozwija ofertę

Bolt Food będzie dostarczać Hot Dogi, kawę oraz wiele innych produktów z oferty wybranych stacji Circle K  w Warszawie. Współpraca sieci stacji paliw i platformy transportowej obejmie dostarczanie zakupów spożywczych, jak i ciepłych posiłków z aż 17 warszawskich stacji.

Możliwość zamawiania zakupów przez aplikację Bolt Food obejmuje obecnie 30 produktów spożywczych, w tym napoje, słodycze oraz produkty higieniczne, jak i 25 ciepłych przekąsek z oferty Circle K, takich jak kultowe już Hot Dogi, hamburgery, zapiekanki czy panini, w takich samych cenach, jak na stacjach.

Bolt Food rozszerza zakres działalności

Wraz z rozwojem współpracy zakres produktów, w tym podstawowych artykułów spożywczych, będzie rozwijany, zgodnie z potrzebami klientów. Aplikacja pozwala na jednorazowe zamówienie nawet 41 produktów, dzięki czemu możliwe jest zrealizowanie codziennych zakupów dostarczanych bezpośrednio do domu. Dostawy są realizowane w ciągu 30 minut od momentu złożenia zamówienia, codziennie od godziny 10:00 do 23:00.

– Do Bolt Food dołączają kolejne restauracje, ale właśnie dzięki współpracy z takimi partnerami, jak Circle K możemy zrobić kolejny krok ku zaspokajaniu potrzeb użytkowników naszej aplikacji. Wygoda, szybkość i szeroka gama produktów to niezwykle ważne czynniki podczas podejmowania decyzji konsumenckich. Widzimy to i rozumiemy, dlatego nieustannie pracujemy nad wprowadzaniem do aplikacji alternatywnych kategorii – mówi Michał Dubisz, Manager Operacyjny w Bolt Food.

Bolt to wiodąca europejska platforma transportowa, która koncentruje się na stwarzaniu łatwego, szybkiego i niezawodnego sposobu na codzienne przemieszczanie się po mieście. Bolt jest obecny w 29 polskich miastach, działalność firmy obejmuje ride-hailing, mikro mobilność (hulajnogi) i dostarczanie jedzenia.

Firma Bolt, założona przez Markusa Villiga, rozpoczęła działalność w 2013 roku. Jest to jedna z najszybciej rozwijających się platform transportowych w Europie. Bolt ma ponad 30 milionów użytkowników w ponad 35 krajach na całym świecie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.