scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Helios podał datę ponownego otwarcia kina w Blue City

helios-kino

Helios w Blue City od 3 lipca ponownie zaprasza widzów. W repertuarze znajdą się hity filmowe, poranki dla dzieci, działalność wznowią projekty: Kino Konesera, Kultura Dostępna, Kino Kobiet oraz Maratony Filmowe. Nowością będzie Złota Kolekcja Filmowa z najsłynniejszymi klasykami kina.

Helios w Blue City to kino, w którym jest aż osiem sal, w tym trzy sale Dream o podwyższonym standardzie z elektrycznie regulowanymi fotelami. Kino jest wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania zapewniające m.in. wyjątkową jakość obrazu w rozdzielczości 4K oraz doskonały dźwięk Dolby Atmos.

Nowe standardy bezpieczeństwa w kinach

Dzięki wprowadzeniu nowych standardów sanitarnych i odpowiednio przeszkolonemu personelowi widzowie znów będą mogli oglądać najlepsze filmy na wielkim ekranie. Helios starannie przygotował swoje obiekty, zgodnie z wszelkimi wymogami odnośnie higieny i bezpieczeństwa ogłoszonymi przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

Każdy widz będzie musiał mieć założoną maseczkę zakrywającą usta i noc. W sali kinowej musi pozostać co najmniej 50% wolnych miejsc, po każdym seansie sale będą wietrzone i dezynfekowane, podobnie jak klamki, poręcze oraz fotele w salach Dream. Ponadto we wszystkich salach kinowych zostanie zastosowana pełna optymalizacja instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

W Heliosie zadebiutuje nowy projekt – Złota Kolekcja Filmowa, w ramach którego będzie można zobaczyć najsłynniejsze klasyki światowego kina (seanse od 7 lipca). Ponadto w repertuarze znajdą się także wybrane hity filmowe w cenie tylko 10 złotych. Działalność wznowią również popularne i lubiane projekty: Kino Konesera, Kultura Dostępna, Kino Kobiet oraz NMF – pierwszy maraton horrorów odbędzie się już w połowie miesiąca. W lipcu na ekrany powrócą Filmowe Poranki.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required