Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

LPP inwestuje w logistykę

LPP S.A. przedłużyło umowę najmu w centrum logistycznym Tristar Gdańsk, należącym do portfela Tristan Capital Partners i White Star Real Estate. Polska firma odzieżowa, która w swoim portfolio posiada 5 marek: Reserved, Cropp, House, Sinsay i Mohito, wynajmuje w gdańskim projekcie ponad 6 100 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej. Przedstawiciele Grupy LPP wezmą udział we wrześniowych targach Shopping Center Forum CEE 2020.

W maju br. LPP S.A. – polskie przedsiębiorstwo odzieżowe zajmujące się projektowaniem, produkcją i dystrybucją odzieży, z centralą w Gdańsku, zdecydowało się przedłużyć umowę najmu w gdańskim projekcie Tristar. LPP S.A. wynajmuje w tej chwili ponad 6 100 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

Lokalizacja wsparciem dla sprawnej logistyki

Tristar Gdańsk to centrum logistyczne klasy A, zlokalizowane w pobliżu węzła Rusocin. Od autostrady A1 i obwodnicy Trójmiasta projekt dzieli zaledwie 1 km. Tristar Gdańsk oferuje prawie 29 000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowo-socjalnej oraz bezpośrednio przyległe do powierzchni parkingi i place manewrowe.

– To co charakteryzuje wszystkie nasze projekty to doskonała lokalizacja, wysoka jakość i funkcjonalność oferowanej przestrzeni. To szczególnie istotny czynnik dla dużych najemców jak LPP S.A, którzy z racji ciągłego rozwoju swoich marek, poszukują powierzchni magazynowej, która będzie odpowiednio dostosowana do aktualnych potrzeb – komentuje Urszula Rasmussen, Head of Industrial Leasing, White Star Real Estate.

– Przedłużenie umowy najmu na kolejne lata przez LPP S.A, pozwala pozytywnie patrzeć na przyszłość rynku nieruchomości magazynowych i ich rolę w gospodarce, także w wyjątkowych czasach pandemii. Dziękujemy naszemu najemcy za zaufanie i możliwość bycia częścią dalszego rozwoju spółki LPP S.A. na polskim rynku – dodaje Robert Szafarz, Leasing Manager, White Star Real Estate.