Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Pierwsi najemcy otworzyli lokale w pasażu handlowym The Warsaw HUB

W kompleksie The Warsaw HUB powstał pasaż handlowy, w którym otworzyły się już pierwsze lokale: Biedronka, Rossmann i McDonald’s i Kodano.  

The Warsaw HUB został oddany do użytku w drugiej połowie lipca. Od początku sierpnia obiekt zapełnia się najemcami. W podziemnej części powstał pasaż handlowo-usługowy, który pomieścił 29 lokali o łącznej powierzchni 4800 mkw. Pierwsi najemcy już otworzyli swoje sklepy i restauracje. Od początku sierpnia funkcjonuje tam popularna sieć restauracji McDonald’s, a od wtorku można zrobić zakupy w supermarkecie Biedronka i drogerii Rossmann. Działa także optyk Kodano.

– The Warsaw HUB to inwestycja miastotwórcza. Aż 1/3 powierzchni kompleksu stanowić będą funkcje pozabiurowe: hotele, sklepy, gastronomia, lokale usługowe, centrum konferencyjne, klub fitness. Z jego bogatej oferty mogą korzystać nie tylko pracownicy, ale również goście i klienci z zewnątrz. Dzięki temu nasz obiekt będzie tętnił życiem od rana do wieczora, stanowiąc cenne uzupełnienie nowego centrum miasta przy rondzie Daszyńskiego – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

Rekalma Apsys
r e k l a m a