SCF 2020: 10 bloków konferencyjnych i kilkudziesięciu panelistów oraz prelegentów

Bezprecedensowe zmiany, które od pół roku zachodzą na rynku centrów handlowych, kształtują jego nowe oblicze. Podczas wrześniowych targów SCF 2020 podjęta zostanie próba odpowiedzi na pytanie o to, jak ostatecznie rynek się ukształtuje.

W ramach towarzyszącej targom części konferencyjnej wystąpi kilkudziesięciu ekspertów, analityków ale równocześnie praktyków rynku. Pełen Program SCF znajduje się TUTAJ.

Nowa formuła części konferencyjnej 

W tym roku część konferencyjna SCF odbędzie się w nowej formule. – Do współpracy zaprosiliśmy 16 osób, z którymi podejmiemy próbę głębszego spojrzenia na zachodzące na rynku procesy. W ramach 15-minutowych wywiadów face to face, będziemy analizować różne aspekty dokonujących się zmian – mówi Radosław Rybiński, Dyrektor SCF. 

Wśród jego rozmówców będą: Wojciech Normand (Deichmann), Paweł Kapłon (Tatuum), Marcin Materny (Echo Investment), Tomasz Jagiełło (Helios), Magdalena Frątczak (CBRE), Rafał Sonik, (Gemini), Adam Ringer (Green Cafe Nero), Anna Wysocka (JLL),  Magdalena Kowalak( Stary Browar), Rafał Twarowski (w przeszłości, ECE i Apsys), Beata Kokeli (C&W), Jakub Gierszyński (w przeszłości Decathlon), Marta Machus-Burek (Colliers), Rafał Fabisiak (Sanators). 

Konferencyjną część Forum otworzy wystąpienie Wandy Bakalarczyk – Pióro (Metro Properties), które będzie miało charakter wprowadzenia do całej, dwudniowej debaty. 

Swoje rozwiązania dla rynku centrów handlowych pokażą także partnerzy merytoryczni SCF 2020. Na temat komunikacji z najemcami w dobie nowych technologii mówić będą przedstawiciele iMall. Transformacją centrów handlowych po pandemii, w oparciu o analizy konsumenckich badań jakościowych, zajmą się eksperci Schwitzke & Górki i Omnisense.  

Jesienna edycja SCF 2020 CEE

Jesienna edycja SCF 2020 odbędzie się w dniach 15-16 września 2020, w hali EXPO XXI w Warszawie. Będzie to pierwsze w tym roku spotkanie uczestników rynku centrów handlowych w Polsce. Lista wystawców i partnerów obejmuje ponad 40 firm. Dotychczas zarejestrowało się również ponad 200 przedstawicieli najemców centrów handlowych. Strona do rejestracji na SCF znajduje się TUTAJ.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top