PARTNERZY PORTALU

W centrach handlowych Atrium powstaną biura

W skład polskiego portfela należącego do Atrium European Real Estate wchodzą obiekty, które posiadają powierzchnię biurową. Łącznie Atrium posiada do wynajęcia kilka tys. mkw. powierzchni biurowej, przede wszystkim w Warszawie.

Należą do nich trzy obiekty zlokalizowane w Warszawie: Atrium Promenada (10 000 mkw. powierzchni biurowej), Wars Sawa Junior (8800 mkw. powierzchni biurowej) i Atrium Reduta (3000 mkw. powierzchni biurowej) oraz znajdujący się w Toruniu Atrium Copernicus (670 m kw. powierzchni biurowej).

Powierzchnie biurowe do wynajęcia

Savills będzie wspierał Atrium European Real Estate przy wynajmie powierzchni biurowej korzystając m.in. z doświadczenia zdobytego przy wynajmie Blue Office, biurowej części warszawskiego kompleksu Blue City. Dla nowego klienta doradca planuje realizować działania marketingowe, które będą wspierać proces komercjalizacji. Wykorzysta do tego m.in. nowoczesne narzędzia proptechowe, które posłużą do bieżącej komunikacji z klientem i prezentowania powierzchni potencjalnym najemcom.

– Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że wiele nowoczesnych obiektów handlowych oferuje również do wynajęcia powierzchnię biurową. Naturalną zaletą takiej lokalizacji jest bezpośredni dostęp do zaplecza usługowego, handlowego i przede wszystkim gastronomicznego oferowanego przez galerię – mówi Lidia Malec, Associate, dział powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego, Savills.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Projekty

galeria handlowa
90 000 m2
Atrium Promenada znajduje się na Pradze, która jest dzielnicą zlokalizowaną na wschodnim brzegu Wisły. Wejście główne do centrum handlowego znajduje…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy