SCF 2020: każdego dnia lista uczestników powiększa się o kilkunastu najemców

Tylko wczoraj do grona uczestników wrześniowych targów SCF 2020 dołączyło kilkanaście kolejnych sieci handlowych. Oznacza to, że lista przedstawicieli najemców obecnych na Forum przekroczyła 200 osób. 

Wśród nowych, zarejestrowanych tylko w poniedziałek uczestników są przedstawiciele m.in.: Kappahl, Homla, McDonald’s, Green it, Teletorium, Aldi, Zibi, Guess, Jysk, Kaufland, Fonny Funny, Polska Markety, Skechers, Szkla.com, Mango.

– W tym roku frekwencja nie będzie zapewne na poziomie lat ubiegłych, ale tempo w jakim wydłuża się lista uczestników pozwala sądzić, że tylko przedstawicieli sieci handlowych będziemy mieli grubo ponad 300. Istotne jest także to, że kluczowi gracze, tacy jak CCC czy Grupa LPP będą na Forum w dużych, kilkunastoosobowych zespołach. Jedno jest pewne: zdecydowana większość rynku ze strony najemców będzie na Forum – mówi Radosław Rybiński, dyrektor Forum.

System umawiania spotkań na SCF

Już za kilka dni uruchomiony zostanie system umawiania spotkań. Tak, jak w latach ubiegłych, za jego pośrednictwem wymienionych będą tysiące wiadomości między uczestnikami Forum. Do ich dyspozycji oddana zostanie większa niż dotychczas przestrzeń Meeting Point, gdzie będzie można rezerwować stoliki do spotkań
Tegoroczna edycja SCF odbędzie się w dniach 15-16  września w centrum konferencyjnym Expo XXI w Warszawie.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top