SOLIX HealthTech zapewni bezpieczeństwo uczestnikom SCF 2020

Bezdotykowa dezynfekcja rąk i pomiar temperatury – to rozwiązania od Partnera SCF 2020, firmy SOLIX, które zapewnią bezpieczeństwo wystawcom i odwiedzającym.

Już 15-16.09.2020 branża retail spotyka się w hali EXPO XXI w Warszawie na Shopping Center Forum. Tegoroczna edycja targów jest wyposażona w najnowsze technologie zapewniające bezpieczeństwo i profilaktykę zdrowia SOLIX HealthTech. Uczestnicy targów będą mogli sprawdzić je w działaniu na  multimedialnych stacjach pomiaru temperatury ciała i dezynfekcji rąk.

Dezynfekcja dłoni i pomiar temperatury w EXPO XXI

Goście targowi odkażą dłonie z pomocą bezdotykowych dozowników SOLIX Easy Clean zlokalizowanych na terenie EXPO XXI. Część urządzeń zostanie wyposażona w monitor termowizyjny, który zmierzy temperaturę i wyświetli ją na ekranie – podczas gdy uczestnik targów będzie dezynfekował ręce. Co ważne, monitor wykryje również brak założonej maseczki. Goście SCF o prawidłowej temperaturze ciała, zdezynfekowanych dłoniach i w maseczkach lub przyłbicach będą mogli bezpiecznie poruszać się  po terenie targów.

Rozwiązania SOLIX HealthTech dla profilaktyki zdrowia

Firma SOLIX, działająca od wielu lat na rynku Digital Signage, w pierwszej połowie 2020 roku rozszerzyła swoją ofertę o produkty dla profilaktyki zdrowia SOLIX HealthTech:

– bezdotykowe dozowniki SOLIX Easy Clean,

– kamery termowizyjne Hikvision,

– monitory termowizyjne i termoelektryczne SOLIX Control,

– system liczenia osób SOLIX Track.

Urządzenia SOLIX HealthTech są ogromnym wsparciem w przestrzeni publicznej. SOLIX Easy Clean to dozowniki zaprojektowane przez SOLIX i produkowane w Polsce w technologii bezdotykowej. Ograniczają transmisję wirusów i zarazków na terenie obiektów zamkniętych, jak targi, galerie, zakłady pracy. Kamery termowizyjne Hikvision wychwytują podwyższoną temperaturę ciała, pozwalając na szybką diagnozę i izolację zarażonych osób. Szczególnie sprawdzają się na dużych przestrzeniach – jak hale produkcyjne. Monitory termowizyjne i termoelektryczne SOLIX Control również zapewniają szybką analizę temperatury – przy kasach, wejściach do obiektów. Z kolei system liczenia osób SOLIX Track dopilnuje właściwej ilości osób na terenie budynku.

By sprawdzić działanie urządzeń SOLIX HealthTech, zapraszamy do odwiedzenia targów SCF!

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top