Usługa e-zakupów Tesco dostępna tylko do końca października

Tesco przygotowuje się do przejęcia polskiej części swojego biznesu przez Salling Group. Pracownicy działu sprzedaży internetowej zostali poinformowani o dacie zamknięcia usługi e-zakupy, nie będącej częścią umowy z duńską firmą.

– Mamy świadomość, że decyzja o zamknięciu kanału sprzedaży internetowej Tesco nie jest łatwa dla koleżanek i kolegów oraz naszych klientów, jednak stanowi integralną część procesu przygotowań do przekazania naszego biznesu nowemu właścicielowi. Usługa E-zakupy, wprowadzona w 2012 roku, zmieniła polski rynek handlu i była bardzo ceniona przez klientów. Niezależnie od tej decyzji, przed nami perspektywy nowych, fascynujących projektów w ramach większego, połączonego biznesu – skomentował Dyrektor Zarządzający Tesco Polska Martin Behan.

Tesco zamyka hipermarkety

Transakcja sprzedaży polskiej części Tesco do Salling Group jest obecnie badana przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

– Nasze sklepy pozostają otwarte, a cały zespół Tesco kontynuuje pracę w trosce o komfort, bezpieczeństwo i jak najlepsze doświadczenia klientów. Zachęcam także do korzystania z serwisu E-zakupy, który będzie dostępny przez najbliższe dwa miesiące – dodał Martin Behan.

Tesco potwierdziło także datę zamknięcia 6 sklepów nie objętych transakcją sprzedaży do Salling Group: Warszawa (ul. Połczyńska), Bielsko-Biala (ul. Warszawska), Opole (ul. Ozimska), Łódź (ul. Widzewska), Gdynia (ul. Nowowiczlińska), Ostrów Wielkopolski (ul. Kaliska). Sklepy pozostają otwarte do 31 października 2020 roku.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE

Najemcy

odzież damska, odzież męska, odzież młodzieżowa, artykuły spożywcze
Lokalizacji: 323
Tesco – brytyjska sieć hipermarketów i supermarketów, która ma swoje filie również w innych krajach. Początkowo sieć zajmowała się sprzedażą…
Baza danych
Scroll to Top