Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Pandora na dłużej w Galerii Cuprum Arena w Lubinie

7 września br. w Galerii Cuprum Arena w Lubinie został otwarty w najnowszym koncepcie salon Pandora. Marka obecna jest w Lubinie od 2015 roku, a teraz zdecydowała się kontynuować współpracę przez kolejne 5 lat.

– Pandora to wartościowy i prestiżowy najemca, którego wyjątkową, najwyższej jakości biżuterię bardzo cenią nasi Klienci – mówi Jakub Puchalski, odpowiedzialny za zarządzanie obiektem – oferta Pandory wyróżnia nasze centrum, jest to jedyny salon w całym regionie.

Wzmocniona oferta w Galerii Cuprum Arena

Dostrzegając wysoki potencjał Galerii Cuprum Arena w Lubinie, wielu najemców na przestrzeni ostatniego roku zainwestowało tu w swoje lokale. W najnowszych konceptach pokazały się m.in. takie marki jak: Reserved, Cropp, House, kino Helios, Douglas, Sephora, Home&You, Kruk i wiele innych.

– Naszą ofertę wzbogaciły również dwie silne marki: TK Maxx oraz Super Pharm, które idealnie wkomponowały się w tenant-mix obiektu. Potencjał komercyjny centrum stale rośnie, dzięki czemu, Cuprum Arena utrzymuje pozycję lidera w sektorze handlowo-rozrywkowym Zagłębia Miedziowego – podkreśla zarząd obiektu.

Cuprum Arena jest wielofunkcyjnym centrum o powierzchni najmu 34 tys. mkw., w którym znajduje się ponad 130 lokali, w tym między innymi takie marki, jak: eobuwie.pl, TK Maxx, Media Markt, CCC, Guess, Tommy Hilfiger, Medicine, operator spożywczy Lidl.