W Galerii Olimpia został otwarty nowy hipermarket

W należącej do EPP Galerii Olimpia w Bełchatowie został otwarty nowy hipermarket omnikanałowej sieci spożywczej Carrefour. Sklep o 3550 mkw. powierzchni sali sprzedaży w nowoczesnym formacie oferuje klientom szeroki asortyment artykułów spożywczych, przemysłowych i usług.

– Otwarcie hipermarketu Carrefour, jako kluczowego najemcy, jest zwieńczeniem przyjętej strategii asset management dla Galerii Olimpia. Nowy hipermarket uzupełnia komplementarną ofertę handlowo-rozrywkową naszego projektu i wzmacnia jego oddziaływanie na miasto i cały region – powiedział Marek Gładki, Head of Leasing and Asset Management w EPP.

Optymalna powierzchnia

Nowy hipermarket Carrefour w Galerii Olimpia posiada w ofercie ponad 19 tys. artykułów. Charakteryzuje się przestrzennym, nowoczesnym i utrzymanym w przyjemnej kolorystyce wnętrzem, estetyczną ekspozycją produktów, a także wyjątkowymi szczegółami aranżacji, takimi jak przykuwające uwagę detale wykończenia i gustowne oświetlenie.

– Lokalizacja silnego operatora spożywczego w centrum handlowym to korzystne rozwiązanie dla wszystkich: klientów – ze względu na ich wygodę, oraz właścicieli sklepów i centrów handlowych – ze względu na wzrost atrakcyjności obiektu – stwierdziła Agata Kopytyńska, Dyrektor Działu Nieruchomości i Ekspansji w Carrefour Polska. – Hipermarket w Bełchatowie jest dobrym przykładem sklepu, który łączy w sobie optymalną wielkość powierzchni z szeroką ofertą – dodała.

Hipermarket Carrefour w Olimpii oferuje także szereg udogodnień, takich jak m.in. samoobsługowe kasy, usługi Scan&Go w aplikacji Mój Carrefour, bez konieczności stania w kolejce i wykładania zakupów na taśmie kasy oraz Click&collect, czyli zamówień składanych przez Internet i sprawnie odbieranych w sklepie. Klienci mogą także skorzystać z mini kawiarni, w której można znaleźć także przekąski na wynos.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

LET'S TALK RETAIL

Informacje partnerów portalu

Projekty

galeria handlowa
32 200 m2
Centrum Handlowo-Rozrywkowe w Bełchatowie. Budowa obiektu rozpoczęła się w 2011, a dobiegła końca w czwartym kwartale 2012 roku. Obiekt znajduje…
Baza danych

Najemcy

artykuły spożywcze
900 lokalizacji
Pierwszy hipermarket Carrefour Polska został uruchomiony w listopadzie 1997 r. w Łodzi. Rok później wprowadzony został pierwszy produkt z serii…
Baza danych

Firmy

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Spółka, która działa według formuły…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top