Nowy najemca dołączył do Galerii Veneda w Łomży

Do grona najemców należącej do EPP Galerii Veneda w Łomży dołączyła międzynarodowa sieć Pepco oferująca odzież i produkty dla domu. Jej nowy sklep ma powierzchnię 493 mkw.

Skierowana do całej rodziny propozycja modowa Galerii Veneda powiększyła się o ofertę międzynarodowej sieci Pepco. W nowo otwartym sklepie klienci znajdą m.in. asortyment odzieży damskiej i męskiej oraz artykuły sezonowe, akcesoria dla zwierząt i zabawki w atrakcyjnych cenach.

– Cieszymy się z dołączenia marki Pepco do grona najemców Galerii Veneda. Sklep z ofertą dla całej rodziny, w bardzo atrakcyjnych cenach, doskonale odpowiada na potrzeby klientów z regionu, w którym operuje nasze łomżyńskie centrum i z pewnością zachęci ich do regularnych odwiedzin – mówi Monika Swynar, Asset Manager w EPP.

Galeria Veneda to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w Łomży, położone w samym centrum miasta, przy zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego. Kompleksowa oferta dla klienta obejmuje 52 lokale i punkty handlowo-usługowe z różnych branż, w tym sklepy RTV-Euro-AGD, Reserved, House, Mohito, Sinsay, ORSAY, Cropp, 4F, Douglas, CCC, Deichmann, Wojas i wiele innych. Całkowita powierzchnia najmu wynosi 15 tys. mkw.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

LET'S TALK RETAIL

Informacje partnerów portalu

Najemcy

odzież i artykuły dziecięce
1 000 lokalizacji
Pepco jest europejską siecią dyskontów, oferującą odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w najniższych cenach. W Polsce rozwija…
Baza danych

Firmy

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Spółka, która działa według formuły…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top