Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Janusz Stroka, Netto: jesteśmy blisko zrealizowania celów na 2020 r.

Sieć handlowa Netto zwiększa liczbę placówek w Małopolsce. Otwarcie nowego sklepu będzie miało miejsce w Zatorze, w czwartek, 8 października br. To pierwszy sklep sieci Netto w tym mieście. Detalista w ten sposób daje sygnał, że nie zwalnia tempa rozwoju.

Netto w Zatorze to nowoczesny dyskont, który powstał zgodnie z założeniami flagowego dla sieci konceptu 3.0. 

Sklepy zgodne z konceptem 3.0. to przede wszystkim komfortowa przestrzeń i bogata oferta zakupowa. Dla osób żyjących w biegu przewidziana została strefa TO GO, oferująca świeże przekąski, sałatki i soki. Na miejscu można kupić także m.in. świeżo wypiekane we własnej piekarni chrupiące pieczywo. 

Netto: nowe placówki i remodeling już istniejących

– Otwarcie kolejnego sklepu zbliża nas do realizacji założonej przez nas liczby 20-30 placówek, które zamierzamy uruchomić w tym roku ­– mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – Stały rozwój oraz nowe inwestycje, dzięki którym docieramy do kolejnych lokalizacji, sprawiają, że coraz więcej osób ma szansę poznać konkurencyjną ofertę Netto. Nasze dotychczasowe doświadczenia potwierdzają też, że dostępny asortyment, w tym doskonałe wyroby od najlepszych w regionie dostawców, doskonale trafiają w gusta i potrzeby konsumentów w każdym wieku. Mamy nadzieję, że również mieszkańcy Zatora docenią bogatą ofertę produktową i wybiorą Netto jako sklep ich codziennych zakupów – dodaje.

Nowy sklep Netto w Zatorze jest zlokalizowany przy ul. Władysława Grabskiego 14, niedaleko parku rozrywki Energylandia. Oprócz otwarć nowych placówek, sieć prowadzi równolegle intensywny remodeling już istniejących. W efekcie, już ponad 150 sklepów funkcjonuje – w mniejszym lub większym stopniu – zgodnie z nowym modelem Netto.