PARTNERZY PORTALU

Galeria Klif wspiera najemców dzięki wydarzeniom w social mediach

Galeria Klif w Gdyni organizuje kolejne, dziewiąte spotkanie z modą. Tym razem trenerka wizerunku Katarzyna Kobiela odwiedzi salon Marciano Guess. 

W czasie wydarzenia Katarzyna Kobiela przedstawi stylizacje skomponowane z ubrań marki Marciano Guess. Zaprezentowane zostaną zarówno ubrania, jak i dodatki amerykańskiego brandu z nowej kolekcji. Wszystkie przedstawione stylizacje będzie można kupić w salonie Marciano Guess, który znajduje się na pierwszym piętrze galerii. 

Moda online w Galerii Klif

Moda Live Online to spotkania online, które cyklicznie odbywają się w gdyńskiej Galerii Klif. Podczas wydarzeń stylistka Katarzyna Kobiela prezentuje asortyment marek mających swoje salony w galerii. Inicjatywa ma na celu wsparcie najemców gdyńskiej galerii oraz jest formą promocji i wsparciem sprzedaży.

Spotkanie realizowane będzie za pośrednictwem social mediów – klienci będą mogli obejrzeć go w czasie rzeczywistym, a następnie wrócić do niego w dogodnym terminie. Przedstawione stylizacje dostępne są w salonach prezentowanych marek. Moda Live Online odbędzie się 8 października o godzinie 19:00. 

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

LET'S TALK RETAIL

Informacje partnerów portalu

Projekty

galeria handlowa
32 500 m2
Galeria Klif w Gdyni została otwarta w 1996 roku. Klif oferuje swoim klientom ponad 140 sklepów. W Galerii dostępne są…
Baza danych

Najemcy

dodatki modowe
62 lokalizacji
Marka Guess rozpoczęła swoją działalność w 1981 roku. Od tego czasu znacząco się rozwinęła i przekształciła w międzynarodową markę odzieżową.…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top