Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

W Galerii Północnej powstanie największy sklep Sinsay w Polsce

Galeria Północna podpisała właśnie umowę z Grupą LPP na relokację salonu Sinsay. W jej wyniku na powierzchni ponad 2,6 tys. mkw. powstanie największy sklep marki w Polsce. Otwarcie dwupoziomowego salonu z bogatą ofertą asortymentową modnych ubrań i dodatków Sinsay planowane jest jeszcze w tym roku.

Różnorodny asortyment produktów, atrakcyjne ceny i ogromna przestrzeń. Tak można krótko opisać nowy salon marki Sinsay, który powstanie w połowie grudnia na dwóch poziomach Galerii Północnej, zajmując łącznie powierzchnię 2 665 mkw.

– Od samego początku staramy się działać niestandardowo. Jesteśmy pierwszym centrum handlowym w Polsce z ogrodem na dachu i tężnią solankową. Jako jedyni mieliśmy też motylarnię i wystawę owadów. Nowy sklep Sinsay to kolejny tego typu projekt. Żaden z dotychczasowych sklepów nie może się pochwalić tak dużą powierzchnią i bogatą ofertą. Cieszymy się, że ważny gracz na rynku – sieć LPP wybrał Galerię Północną na lokalizację największego salonu Sinsay w Polsce. Wierzymy, że przełoży się to na wzrost odwiedzalności sklepu i całej galerii, a także na poziom zadowolenia klientów – mówi Roman Bugajczyk, Dyrektor Galerii Północnej.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

Nowy, dwupoziomowy Sinsay w Galerii Północnej

Klientów Sinsay w Galerii Północnej zaskoczy niewątpliwie nie tylko duża przestrzeń sklepu, ale także nowoczesny design salonu. Wnętrze salonu z dominującą bielą ścian, podłóg i mebli stanowić ma idealne tło dla kolorowej, różnorodnej oferty modowej marki. Metalowe meble i wielkoformatowe ekrany będą korespondować z odważnym, ekspresyjnym charakterem kolekcji Sinsay.

– Jesteśmy przekonani, że wszyscy, którzy lubią eksperymentować ze swoim stylem i ubiorem znajdą w naszym sklepie mnóstwo ciekawych propozycji od t-shirtów, koszuli, sukienek, po spodnie, bluzy, a także buty, torebki i drobne akcesoria. Niewątpliwym atutem naszej oferty są atrakcyjne ceny, a przy tym bogaty asortyment wyeksponowany w przestronnych nowoczesnych wnętrzach dających naszym klientom poczucie komfortu – wyjaśnia Magdalena Banacka, Dyrektor ds. komunikacji wizualnej Sinsay.

Mimo trwającej pandemii oraz wielu związanych z nią ograniczeń, oferta Galerii Północnej regularnie się powiększa. W ostatnim miesiącu na terenie centrum handlowego powstała zupełnie nowa strefa restauracyjna o nazwie Food Hall. Jest ona połączeniem czterech debiutujących na warszawskim rynku restauracji, takich jak Zdrowia Smak, La Terra Cafe, La Terra Pizzeria i Burger Booth. Wspólnie tworzą one wyjątkowe miejsce na mapie kulinarnej Warszawy, które przyciąga klientów nie tylko kuszącym menu, ale też klimatycznym i ciekawie zaaranżowanym wnętrzem. Na terenie galerii nie brakuje również nowych atrakcji. Podczas, gdy wszystkie centra handlowe były zamknięte, w Galerii Północnej powstał gigantyczny mural na dachu oraz dwa nowe place zabaw. Z kolei w ostatnich tygodniach otwarto strefę rozrywki z automatami do gier, a zewnętrzny plac zabaw został rozbudowany o tyrolkę.

O Galerii Północnej

Galeria Północna to wielkopowierzchniowe centrum handlowe zlokalizowane przy ulicy Światowida 17 w warszawie. Obiekt czwartej generacji ma ponad 64 tys. mkw. powierzchni handlowej. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC. Grupa GTC jest deweloperem i inwestorem działającym w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz trzech stolicach Europy Środkowo-Wschodniej. Od powstania w 1994 r. grupa zrealizowała 74 najwyższej jakości, nowoczesne, obiekty biurowe i handlowe z łączną powierzchnią całkowitą wynoszącą ponad 1,3 miliona mkw. w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 46 budynków komercyjnych oferujących blisko 750 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii. Ponadto Grupa realizuje 340 tys. mkw. powierzchni handlowej i biurowej w stolicach Europy Środkowo-Wschodniej, z których 60 tys. mkw. są w trakcie budowy. Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie mWIG40 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu.