Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

LG uruchamia drugi Brand Store w Polsce [ZDJĘCIA]

Kolejny LG Brand Store otwarto 8 października br. Tym razem we wrocławskim centrum handlowym. Drugi, po tym zlokalizowanym w warszawskim Klifie salon wyróżnia się starannie zaprojektowanym i przestronnym wnętrzem.

Kolejny LG Brand Store otwarto we wrocławskim centrum handlowym Magnolia Park. Salon powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy teraz w jednym miejscu mogą dokładnie poznać i kupić produkty z szerokiego portfolio LG. Wśród nich są modele premium LG Signature, jak również najnowszy smartfon LG Wing.

– LG Brand Store w Magnolia Park to drugi salon firmy w naszym kraju. Podobnie jak ten warszawski w Domu Mody Klif zaprasza wszystkich, którzy cenią sobie najwyższej klasy produkty, komfort zakupów i jakość obsługi. W nowoczesnym i starannie zaprojektowanym, przestronnym wnętrzu, klienci znajdą pełną ofertę sprzętów LG – od telewizorów i AGD, przez komputery oraz smartfony, aż po fotowoltaikę – informują przedstawiciele LG w Polsce.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

Salon proponuje wygodne metody płatności: kartą (Visa, Mastercard, karta lojalnościowa/rabatowa Parku Magnolia), przelewem bankowym oraz gotówką. Ponadto daje możliwość zakupu wszystkich produktów w systemie ratalnym (w bankach Santander i Credit Agricole). Nowy salon LG Brand Store jest czynny codziennie.

Przypomnijmy, LG otworzyło swój pierwszy w Europe brand store we wrześniu 2019 roku. Na pierwszą lokalizację wybrano warszawską Galerię Klif. LG Brand Store jest kolejnym kanałem sprzedaży produktów producenta, obok sieci partnerskich i sklepu online marki. Firma intensywnie współpracuje z największymi sieciami elektroniki na rynku masowym.