Spar przejmuje kolejną lokalizację po delikatesach Piotr i Paweł

Sieć sklepów Spar otworzyła nowy sklep w Łodzi przy ul. Św. Teresy Dzieciątka Jezus 100. Dla klientów dostępne jest 1063 mkw. sali sprzedaży – mogą oni także skorzystać z usługi zakupów online na stronie www.e-spar.com.pl z dowozem do domu. Nowa placówka pod szyldem Eurospar powstała w wyniku dynamicznego procesu rebrandingu sieci delikatesów Piotr i Paweł.

– Spar jest synonimem artykułów najwyższej jakości, w atrakcyjnych cenach. W nowym sklepie na klientów czeka wiele promocji i szeroki wybór produktów lokalnych oraz z kuchni świata. W nowej placówce znajdują się m.in.: strefa ze świeżym pieczywem, cukiernia, lada z wędlinami, mięsem, rybami i daniami gotowymi, lodówki z nabiałem, strefa win i piw oraz świeże warzywa i owoce – od sprawdzonych producentów naszej sieci. Mamy świetne produkty marki własnej w korzystnych cenach, które zainteresują także wielbicieli produktów EKO i BIO. Nieustannie dążymy do tego, aby jak najwięcej produktów do naszych sklepów dostarczali polscy producenci – mówi Rob Philipson, członek zarządu SparGroup.

Spar ma ambitne plany rozwoju sieci sklepów w Polsce

The Spar Group Ltd. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA. W latach 60. firma stała się wyłącznym master franczyzodawcą Spar w Republice Południowej Afryki. Obecnie The Spar Group Ltd. działa również w innych krajach afrykańskich, w tym w Angoli, Zambii, Botswanie, Namibii, Mozambiku, Malawi, Lesotho, Suazi. Firma działa również w Irlandii, południowo-zachodniej Anglii, Szwajcarii i na Sri Lance. Spółka Spar zakłada dysponowanie 400 sklepami w Polsce w ciągu pięciu lat.

Przypomnijmy, w październiku 2019 Spar Group sfinalizował umowę przeniesienia własności udziałów spółki Grupa Piotr i Paweł sp. z o.o. Tym samym zrealizowane zostały założenia planu inwestycyjnego i wykonano decyzję UOKiK w sprawie koncentracji sieci. Sklepy Piotr i Paweł będą systematycznie zmieniać logo na Spar i dołączą do międzynarodowego holdingu z wieloletnim doświadczeniem w sektorze detalicznym na świecie i w Europie.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE

Najemcy

spar-logo
artykuły spożywcze
Lokalizacji: 225
Spar to sieć lokalnych sklepów prowadzonych przez polskich przedsiębiorców. Spar oferuje produkty spożywcze i przemysłowe. Sieć Spar jest rozwijana w…
Baza danych
Scroll to Top