scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Mallson: TEDi w gronie najemców C.H. Sekunda w Jędrzejowie

sekunda-jedrzejow-centrum-handlowe-wizualizacja-mallson

W największym w regionie obiekcie handlowo-usługowym „Sekunda” w Jędrzejowie swój sklep otworzy dynamicznie rozwijająca się w Polsce niemiecka sieć sklepów niespożywczych TEDi. 

Szeroka oferta produktów m.in. sprzęt gospodarstwa domowego, w tym, m.in. artykuły wyposażenia domu i aranżacji wnętrz, akcesoria biurowe, drobna elektronikę, narzędzia do majsterkowania, a także zabawki czy produkty dla zwierząt. Wszystko w atrakcyjnych, dyskontowych cenach na powierzchni ok. 850 mkw.

Centrum Handlowe Sekunda skomercjalizowane w ponad 80 proc.

Centrum handlowe Sekunda na ponad pół roku przed otwarciem jest wynajęte w ponad 80 proc.. Na powierzchni ok. 13 tys. mkw. GLA zaoferuje około 40 sklepów popularnych marek – modowych, obuwniczych, drogeryjnych, rtv-agd, wyposażenia wnętrz, usługowych i innych. Połączenie konceptu galeryjnego z wygodnym pasażem oraz parku handlowego, zapewni mieszkańcom Jędrzejowa i okolic szeroką ofertę nowoczesnej przestrzeni zakupowej, usługowej i gastronomicznej. Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony w Centrum Handlowym Sekunda są już znane marki takie jak m.in.: jedyny w regionie sklep sieci LIDL, Jysk, Sinsay, CCC, Martes Sport, Pepco, Media Expert, Rossmann czy Diverse.

Centrum Handlowe Sekunda mieści się u zbiegu ulic Reymonta i Armii Krajowej. W pobliżu znajdują się osiedla mieszkaniowe, park miejski, stadion Klubu Sportowego i dworca PKP i PKS oraz szkoły i państwowe instytucje. Dodatkowym atutem projektu jest bliskie sąsiedztwo stacji paliw, myjni samochodowej oraz stacji kontroli pojazdów. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na ponad 300 miejsc. Za koncepcję komercyjną obiektu oraz jego wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Mallson współpracował przy przy otwarciu i realizacji 100 obiektów handlowych

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

galeria-sekunda-jedrzejow-mallson
galeria handlowa
13 000 m2
Centrum Handlowe Sekunda mieści się w atrakcyjnej lokalizacji u zbiegu ulic Reymonta i Armii Krajowej. W pobliżu znajdują się osiedla…
Baza danych

Najemcy

tedi-logo
sieć dyskontowa
Lokalizacji: 146
​​TEDi to sieć sklepów działających w sektorze niespożywczym. Promuje się jako sieć przyjazna dla rodzin, która obecna jest nie tylko…
Baza danych

Firmy

mallson-logo ok
retail agency
Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo…
Baza danych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required