PARTNERZY PORTALU

5 listopada odbędzie się SAP Retail Day – cyfrowa transformacja branży handlowej

Konferencja online SAP Retail Day, która odbędzie się już 5 listopada 2020 roku, to wyjątkowe spotkanie dedykowane przedstawicielom kadry zarządzającej z sektora handlu detalicznego oraz dóbr konsumenckich, w tym dyrektorom zarządzającym, menedżerom ds. e-commerce, logistyki. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie LINK.

Spotkanie SAP Retail Day będzie prowadzone online i rozpocznie się o godzinie 9.30 rano. Podczas konferencji eksperci i przedstawiciele SAP zaprezentują nowoczesne rozwiązania informatyczne, które – w nowej rzeczywistości związanej z pandemią – mogą wspomóc firmy z branży retail w takich obszarach działalności, jak zarządzanie łańcuchem dostaw czy planowanie i zwiększanie przyszłego popytu. 

SAP Retail Day: transformacja cyfrowa w handlu detalicznym

Podczas konferencji na uczestników czekają 3 bloki tematyczne prowadzone przez Klientów SAP i Partnerów SAP oraz ekspertów branżowych. 

  1. Jak zacząć? Transformacja cyfrowa w retailu – w pigułce
  2. Nowoczesna logistyka w świecie online i offline
  3. Jak planować, aby zwiększyć sprzedaż?

 

Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać ekspertów, którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat wyzwań biznesowych i współczesnych trendów, oraz opowiedzą jak zaplanować transformację cyfrową i jak z sukcesem przeprowadzać. Poznają również nowoczesne rozwiązania biznesowe z obszaru logistyki, które pomogą im nie tylko zachować konkurencyjność, ale także wygrywać w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu. A także spojrzeć na branżę przez pryzmat innowacyjnych projektów wspierających proces planowania oraz sprzedaży.

Spotkanie już 5 listopada 2020 roku

Konferencja SAP Retail Day to spotkanie online branży handlowej, które odbędzie się 5 listopad 2020 r. Udział jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie LINK

 

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy