PARTNERZY PORTALU

Rośnie sieć sklepów Neonet

Neonet otwiera salony w kolejnych miejscowościach. 29 października br. ruszyły dwa nowe salony w Augustowie i Malborku.

– Nasza sieć dociera do nowych miejscowości, oferując ich mieszkańcom dostęp do zupełnie nowej jakości zakupów sprzętu RTV i AGD. Wszystko to przy zachowaniu środków maksymalnych bezpieczeństwa – informują przedstawiciele sieci.

Zakupów będzie można dokonać w komfortowych warunkach, w klimatyzowanych salonach z dostępem do przestronnych parkingów. Oba punkty wyróżnia dogodna lokalizacja, są one dobrze skomunikowane zarówno z miastem, jak i z pobliskimi miejscowościami. Ze względu na aktualne restrykcje sanitarne, mieszkańcy Augustowa i Malborka, którzy zdecydują się na wizytę w salonie, mogą liczyć na zakupy przy zachowaniu restrykcji.

– Zachowujemy limity ilości klientów w sklepach, udostępniamy płyny do dezynfekcji rąk. Stworzona zostanie również specjalna strefa dla klientów oczekujących w kolejce – informują przedstawiciele Neonet.

Zakupy online w Neonet

Neonet umożliwi także mieszkańcom Augustowa i Malborka zakupy online z błyskawicznym dowozem do domu. To opcja, która przypadnie do gustu szczególnie wszystkim tym, którzy chcą uniknąć wizyty w sklepie, na miejscu.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najemcy

multimedia - AGD - foto
Lokalizacji: 300
Neonet to jedna z największych w Polsce firm z branży AGD/RTV/IT/GSM obejmująca sieć sklepów stacjonarnych i sklep internetowy. Od początku…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy