Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Komputronik ma sposób na obostrzenia. Będzie uruchamiać punkty odbioru zamówień

W związku z zamknięciem salonów w galeriach handlowych będziemy chcieli otworzyć alternatywne punktu odbioru zamówień, które pozwolą na zachowanie rygoru sanitarnego – mówi Marcin Mordak, Dyrektor Sieci Sprzedaży Komputronik

Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów Komputronik czasowo zamknął swoje salony w galeriach handlowych. Jak mówi Marcin Mordak, Dyrektor Sieci Sprzedaży Komputronik, firma brała pod uwagę taki scenariusz.

– Na bieżąco śledzimy najnowsze wytyczne rządu dotyczące obostrzeń epidemicznych. Przygotowujemy się na każdy możliwy scenariusz. Wzmocniliśmy wsparcie telefoniczne procesu sprzedaży. W związku z zamknięciem salonów w galeriach handlowych będziemy chcieli otworzyć alternatywne punktu odbioru zamówień, które pozwolą na zachowanie rygoru sanitarnego. Na bieżąco będziemy informować klientów o nowych rozwiązaniach. Ze wszystkimi klientami, którzy w ostatnich dniach złożyli zamówienie z opcją odbioru w salonie w centrum handlowym będą kontaktować się nasi pracownicy i ustalą sposób odbioru zamówienia – komentuje Marcin Mordak Dyrektor Sieci Sprzedaży Komputronik

Nowe zasady funkcjonowania salonów Komputronik

Klienci mogą nadal składać zamówienia przez sklep internetowy Komputronik, który na bieżąco realizuje wszystkie zamówienia oraz przez aplikację Klub Komputronik. Na stronie konsumenci mogą skorzystać z dedykowanych pasaży, w których znajdą m.in. niezbędny sprzęt do pracy i nauki zdalnej.

Otwarte pozostają też wszystkie salony stacjonarne zlokalizowane bezpośrednio przy ulicach, w których obowiązuje szereg rozwiązań zwiększających poziom bezpieczeństwa klientów i pracowników.