Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

OTCF: nowy koncept 4F Spot i ponad 128 sklepów pozostają otwarte

Nowa przestrzeń 4F Spot w Warszawie i ponad 128 sklepów w całej Polsce pozostają otwarte, działa też sklep online i aplikacja. 4F zaprasza na zakupy i poprzez nowy koncept 4F Spot pokazuje, że w obecnych czasach nadal można robić zakupy bezpiecznie i w przyjemnej atmosferze. 

Marka 4F szukając rozwiązań poprawiających komfort zakupowy swoich klientów, w obliczu zmieniających się obostrzeń stworzyła nowy koncept sklepu stacjonarnego – 4F Spot.

4F ma nowy koncept sklepu

To miejsce, gdzie klient będzie mógł kupować i odbierać swoje zamówienia wygodnie i bezpiecznie, nawet podczas lockdownu. Ponadto, ubrania 4F na domowy trening lub home office wciąż będzie można kupić w ponad 128 nadal otwartych miejscach w całej Polsce.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów, od soboty sklepy odzieżowe w centrach handlowych są zamknięte, jednak w całej Polsce jest ponad 128 miejsc, gdzie nadal można cieszyć się zakupami 4F. To sklepy firmowe lub salony multibrandowe przy ulicach handlowych, a także zupełnie nowe, wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy – 4F Spot.

4F Spot to wielofunkcyjna przestrzeń w sercu biznesowego Mokotowa, gdzie zdrowy styl życia, sport i moda grają w jednej drużynie. To klasyczna przestrzeń zakupowa, a także nowoczesny sklep firmowy. Dodatkowo, w 4F Spot będzie można odebrać i przymierzyć produkty zamówione online, nie tylko ze sklepu 4F, ale także Outhorn i SportStyleStory i MyOutletFactory. Co więcej, wygodne i bezpieczne zakupy umili możliwość zamówienia smacznego śniadania, zdrowego lunchu, czy kawy, zarówno na wynos, jak i z dowozem – menu dostępne na pod linkiem <4F SPOT MENU>.

We wszystkich otwartych sklepach i 4F Spot klienci znajdą najbardziej aktualny asortyment z kolekcji 4F: lekkie kurtki, wygodne (i stylowe!) bluzy i spodnie oraz odzież funkcyjną do biegania lub domowych treningów. Dostępne będą także kolekcje tematyczne, a w tym ambasadorska kolekcja Anny Lewandowskiej i 4F Junior. Wciąż trwa także sezonowa wyprzedaż, w której wybrane produkty z jesiennych kolekcji kupisz nawet -50% taniej.

Na przełomie jesieni i zimy można uzupełnić garderobę i przygotować się na niskie temperatury, czy upolować produkty w świetnych cenach – w ponad 128 sklepach, nowym 4F Spot, w aplikacji 4F i na 4F.pl

Listę otwartych sklepów z produktami 4F w całej Polsce znajdziesz LISTA OTWARTYCH SKLEPÓW.

4F SPOT mieści się przy ul. Konstruktorskiej 12 w Warszawie.