Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Pierwszy sklep Biedronka w Szpetalu Górnym, 169 w województwie

Szpetal Górny k. Włocławka doczekał się swojego pierwszego sklepu Biedronka. 10 listopada została tam otwarta nowa placówka sieci. Jest nowoczesna, przestronna, ale i nawiązująca do tradycji za sprawą lady, sprzedającej mięso na wagę, wędliny i sery.

Do tej pory w województwie kujawsko-pomorskim znajdowało się 168 sklepów sieci Biedronka. Od 10 listopada jest ich już 169, za sprawą nowej placówki w położnej 10 minut drogi od Włocławka miejscowości Szpetal Górny. Nowy sklep przy ul. Włocławskiej 47 powstał w nowoczesnym formacie 2.0. Oznacza to, że placówka spełnia wysokie standardy Biedronki.

Biedronka w formacie 2.0

Sklep jest podzielony na odrębne strefy produktowe, co ułatwia szybkie odszukanie tego, czego potrzebują klienci. Przemyślane ustawienie produktów to nie tylko kwestia wygody, ale dodatkowa gwarancja świeżości, o którą dbają Świeżoznawcy – pracownicy sieci trzymający pieczę nad jakością warzyw, owoców i innych produktów świeżych. Szeroki wybór wędlin, kiełbas czy serów oferuje lada tradycyjna. To uzupełnienie oferty produktów pakowanych. Dzięki temu klienci mogą kupić dokładnie taką ilość, jakiej potrzebują.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

Sklep przy ul. Włocławskiej 47 posiada 59 miejsc parkingowych (w tym jedno dla osób z niepełnosprawnościami) oraz 5 kas. Powierzchnia sali sprzedaży wynosi ok. 750 mkw.

– Chcemy być jeszcze bliżej lokalnych społeczności, oferując mieszkańcom produkty wysokiej jakości w codziennie niskich cenach. Dlatego otwieramy nową placówkę sieci Biedronka w Szpetalu Górnym. Została zaprojektowana tak, by zakupy były niezwykle wygodne. Zapraszamy do odwiedzenia jej i przekonania się, jak przyjemne są zakupy w naszych sklepach – mówi Agnieszka Wysogrocka, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Nowy obiekt w Szpetalu jest też przyjazny środowisku. Dzieje się tak m.in. za sprawą zastosowania energooszczędnego oświetlenia LED oraz zamontowaniu w nim regałów chłodniczych wykorzystujących gaz CO2.

Sklep w Szpetalu Górnym jest czynny od poniedziałku do czwartku od 6:00 do 22:00, w piątki i soboty od 6:00 do 23:00, a w niedziele handlowe od 7:00 do 21:00.