Ruszył flagowy sklep sieci Eurospar

Eurospar w Poznaniu przy ul. Druskienickiej 12 jest już dostępny dla klientów. Placówka ma prawie 1200 mkw. powierzchni handlowej i jest flagowym sklepem własnym sieci – powstałym w wyniku rebrandingu sklepów Piotr i Paweł. 

Mieszkańcy Poznania mogą również korzystać z zamówień online z dostawą do domu lub w opcji DRIVE – z odbiorem zakupów na parkingu.

W sklepie stacjonarnym lub online

– Poznań to kluczowe lokalizacje placówek SPAR – tu mamy siedzibę główną, a Eurospar przy ul. Druskienickiej jest naszą wizytówką. Zapraszamy klientów do sprawdzenia szerokiego wyboru produktów, wydzielonych i świetnie zaopatrzonych stoisk z wędlinami, serami, pieczywem czy warzywami i owocami. Osoby lubiące produkty BIO i EKO mają bogatą ofertę wyrobów na stanowisku SPAR Natural – podkreśla Zarząd spółki Wasz Sklep SPAR.

Klienci, którzy chcą robić zakupy online mogą złożyć zamówienie na stronie e-spar.com.pl. Oferta sklepu internetowego jest dokładnie taka sama jak w placówkach stacjonarnych, a produkty mają te same atrakcyjne ceny.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE

Najemcy

spar-logo
artykuły spożywcze
Lokalizacji: 225
Spar to sieć lokalnych sklepów prowadzonych przez polskich przedsiębiorców. Spar oferuje produkty spożywcze i przemysłowe. Sieć Spar jest rozwijana w…
Baza danych
Scroll to Top