Apteka Multipharm w gronie najemców CH Osowa

Od 17 listopada klienci Centrum Handlowego Osowa mogą skorzystać z usług apteki Multipharm, która jest drugą apteką tej marki w Gdańsku.

Nowo powstała apteka to odpowiedź na potrzeby mieszkańców dzielnicy Osowa i klientów galerii. Lokal zajmuje ponad 100 mkw. powierzchni i znajduje się przy wejściu północnym, przy drogerii Rossmann i sklepie RTV Euro AGD. 

Bezpieczne zakupy w CH Osowa

– Otwarcie apteki w naszym Centrum to krok w kierunku bardziej rozwiniętej oferty dla naszych klientów. Co ważne, aby zadbać o komfort ich zakupów, w aptece znajduje się także strefa samoobsługowa, a personel z najwyższą starannością zadba o dezynfekcję i bezpieczeństwo w lokalu” – komentuje Aleksandra Słowińska, dyrektor CH Osowa.

Oprócz sprzedaży lekarstw apteka oferuje suplementy diety, asortyment dla mamy i dziecka, produkty ziołowe oraz szeroką gamę dermokosmetyków i kosmetyków naturalnych dla każdego.

Dodatkowo w aptece prowadzone będą dermokonsultacje dla wszystkich osób zmagających się z problemami skórnymi oraz chcącymi zadbać o swoją cerę w najlepszy sposób.

Zakupy w Aptece Multipharm będzie można zrobić w godzinach otwarcia CH Osowa, od poniedziałku do soboty 9:00-21:00.

Centrum handlowe Osowa jest jednym z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. CH Osowa wyróżnia się kompleksową ofertą handlową, którą tworzy 48 marek. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z miejscami postojowymi zarezerwowanymi dla rodzin z dziećmi, specjalnie wyznaczonym miejscem do parkowania rowerów oraz ekologiczną samoobsługową myjnią samochodową. Rodzice z dziećmi mogą korzystać z bezpłatnego placu zabaw dla dzieci. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska

Facebook
LinkedIn

PARTNERZY PORTALU

Informacje partnerów portalu

Projekty

park handlowy
39 820 m2
Cen­trum Han­dlo­we Oso­wa jest jed­nym z pierw­szych cen­trów han­dlo­wych w Trój­mie­ście
Baza danych

Firmy

developer/inwestor
Od 24 lat, Apsys projektuje i zarządza przestrzeniami handlowymi we Francji i w Polsce. Apsys rozwija innowacyjne, „szyte na miarę”…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top