PARTNERZY PORTALU

Apteka Multipharm w gronie najemców CH Osowa

Od 17 listopada klienci Centrum Handlowego Osowa mogą skorzystać z usług apteki Multipharm, która jest drugą apteką tej marki w Gdańsku.

Nowo powstała apteka to odpowiedź na potrzeby mieszkańców dzielnicy Osowa i klientów galerii. Lokal zajmuje ponad 100 mkw. powierzchni i znajduje się przy wejściu północnym, przy drogerii Rossmann i sklepie RTV Euro AGD. 

Bezpieczne zakupy w CH Osowa

– Otwarcie apteki w naszym Centrum to krok w kierunku bardziej rozwiniętej oferty dla naszych klientów. Co ważne, aby zadbać o komfort ich zakupów, w aptece znajduje się także strefa samoobsługowa, a personel z najwyższą starannością zadba o dezynfekcję i bezpieczeństwo w lokalu” – komentuje Aleksandra Słowińska, dyrektor CH Osowa.

Oprócz sprzedaży lekarstw apteka oferuje suplementy diety, asortyment dla mamy i dziecka, produkty ziołowe oraz szeroką gamę dermokosmetyków i kosmetyków naturalnych dla każdego.

Dodatkowo w aptece prowadzone będą dermokonsultacje dla wszystkich osób zmagających się z problemami skórnymi oraz chcącymi zadbać o swoją cerę w najlepszy sposób.

Zakupy w Aptece Multipharm będzie można zrobić w godzinach otwarcia CH Osowa, od poniedziałku do soboty 9:00-21:00.

Centrum handlowe Osowa jest jednym z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. CH Osowa wyróżnia się kompleksową ofertą handlową, którą tworzy 48 marek. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z miejscami postojowymi zarezerwowanymi dla rodzin z dziećmi, specjalnie wyznaczonym miejscem do parkowania rowerów oraz ekologiczną samoobsługową myjnią samochodową. Rodzice z dziećmi mogą korzystać z bezpłatnego placu zabaw dla dzieci. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

LET'S TALK RETAIL

Informacje partnerów portalu

Projekty

park handlowy
39 820 m2
Cen­trum Han­dlo­we Oso­wa jest jed­nym z pierw­szych cen­trów han­dlo­wych w Trój­mie­ście
Baza danych

Firmy

developer/inwestor
Od 24 lat, Apsys projektuje i zarządza przestrzeniami handlowymi we Francji i w Polsce. Apsys rozwija innowacyjne, „szyte na miarę”…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top