PARTNERZY PORTALU

Gdyński Klif: bezpieczne zakupy mimo ograniczeń

Choć galerie handlowe funkcjonują w ograniczonym zakresie, w gdyńskim Klifie można załatwić sporo podstawowych spraw – od spożywczych zakupów po krawieckie wsparcie.

Ogłoszone przez rząd informacje dotyczące galerii handlowych, ograniczyły funkcjonowanie niektórych sklepów, jednak część z nich jest nadal otwarta dla klientów, a korzystanie z nich jest bezpieczne.

Otwarte sklepy i punkty usługowe

Apteki i drogerie. W Klifie możemy skorzystać z apteki Super-Pharm, zlokalizowanej na parterze galerii oraz z dwóch drogerii: Rossmann oraz Ziaja – oba sklepy znajdują się również na parterze centrum.

Zakupy zrobimy także w księgarni Empik oraz w kiosku InMedio. Nie musimy się obawiać o potrzeby naszych pupili, bowiem czynny jest salon ZOO Karina. Do swoich salonów zapraszają przedstawiciele sieci komórkowych: Orange i T-Mobile.

Czynne są także sklepy spożywcze. W Galerii Klif to nie tylko duży supermarket EUROSPAR, który zaprasza na codzienne zakupy, ale także sklepy Czas na Herbatę, Piekarnia M. Szydłowski, Cukiernia Sowa czy sklep winiarski Festus.

Klienci galerii mogą skorzystać także z punktów usługowych. Otwarte są salony optyczne Optical Christex i Vision Express. Czynny jest również salon fryzjerski Dorota. Usługi krawieckie oferuje salon Emanuel Berg (otwarty we wtorki i piątki w godzinach 10:00 – 18:00). Pralnia EBS, oprócz usług w centrum, oferuje także odbiór prania z mieszkania.

Wszystkie wymienione wyżej sklepy, z wyjątkiem EUROSPAR, czynne są w standardowych godzinach otwarcia galerii, tj. od poniedziałku do soboty od godziny 9:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od godziny 10:00 do 20:00. EUROSPAR zaprasza klientów od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:30, a w niedziele handlowe od 9:30 do 20:30. W dni powszednie od 10:00 do 12:00 obowiązują godziny dla seniorów.

Gastronomia na wynos i w dostawie do domu czy biura

Działa również strefa gastronomiczna, ale wyłącznie z opcją na wynos lub w dostawie. Swój asortyment na dowóz oferuje Cukiernia Sowa na terenie Gdyni, Sopotu, Rumi, Redy, Wejherowa i Gdańska Osowy. Jedzenie można zamówić także z orientalnej restauracji Silver Dragon, która w swoim menu ma dania kuchni wietnamskiej i tajskiej. McDonald’s realizuje zamówienia z dowozem za pośrednictwem Uber Eats lub Glovo.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

LET'S TALK RETAIL

Informacje partnerów portalu

Projekty

galeria handlowa
32 500 m2
Galeria Klif w Gdyni została otwarta w 1996 roku. Klif oferuje swoim klientom ponad 140 sklepów. W Galerii dostępne są…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top