Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Spar nie zwalnia tempa

Sieć sklepów Spar powiększyła się o 5 nowych placówek – trzy zlokalizowane są w Koninie, a dwie w miejscowościach: Lisiec Wielki i Sławsk (w sąsiedztwie Konina).

Wszystkie są prowadzone przez jedną rodzinną firmę. Nowe sklepy są dostępne w formacie Spar i Spar Express – mają od 100 do 400 mkw. powierzchni handlowej. We wszystkich placówkach – prowadzonych przez niezależnego partnera detalicznego – dostępny jest asortyment świeżych produktów. Sklepy są bardzo dobrze zabezpieczone pod względem ochrony klientów i pracowników przed zakażeniem koronawirusem.

Spar: zakupy offline i online

– Sieć Spar oferuje atrakcyjne warunki współpracy niezależnym partnerom detalicznym – dlatego chętnie podejmują oni współpracę z tak wiarygodnym, silnym partnerem. Mamy międzynarodowe doświadczenie w zarządzaniu sieciami handlowymi, a nasze sklepy działają w całej Europie i w RPA. Naszą przewagą jest bardzo atrakcyjna oferta wyrobów świeżych – co jest ważne dla konsumentów. W okresie koronawirusa mniejsze, lokalne placówki mają większy ruch – zapraszamy mieszkańców Konina i okolic do zakupów w naszych sklepach – podkreśla Zarząd spółki Wasz Sklep Spar.

Klienci, którzy chcą robić zakupy online mogą złożyć zamówienie na stronie e-Spar.com.pl. Oferta sklepu internetowego jest dokładnie taka sama, jak w placówkach stacjonarnych – a produkty mają te same, atrakcyjne ceny.