PARTNERZY PORTALU

Apsys Polska wzmacnia zespół ekspertów

Do zespołu Apsys Polska dołączyła Wioletta Bodnaruś, która objęła stanowisko Reporting Department Manager. Na nowym stanowisku będzie odpowiadać za prawidłową i terminową pracę działu, który m.in. cyklicznie przygotowuje raporty oraz prognozy dotyczące budżetów do właścicieli obiektów zarządzanych przez Apsys Polska.

Do zadań Wioletty Bodnaruś będzie należała również weryfikacja istniejących procedur, a także ich usprawnianie i poszukiwanie nowych rozwiązań w tym zakresie. Jako doświadczony specjalista będzie wspierać merytorycznie innych pracowników działu oraz pozostałych zespołów zaangażowanych w zarządzanie nieruchomościami.

– W Apsys zawsze stawiamy na najlepszych profesjonalistów. Dzięki ich pracy i zaangażowaniu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość oferowanych usług. Jestem przekonana, że wiedza i doświadczenie Wioletty, będą stanowić wielką wartość merytoryczną, a jej świeże spojrzenie pozwoli na wprowadzenie nowych rozwiązań usprawniających pracę organizacji – mówi Justyna Kur, Head of Property Management Department, wiceprezes Apsys Polska.

Nowy Reporting Department Manager w Apsys

Wioletta Bodnaruś ma ponad piętnastoletnie doświadczenie zawodowe. Niemal od początku swojej kariery związana jest z firmami działającymi na rynku nieruchomości komercyjnych. Ostatnio pracowała w MVGM (wcześniej JLL) oraz Colliers International, gdzie jako Associate Director w Dziale Zarządzania Nieruchomościami sprawowała nadzór nad finansowym aspektem zarządzania portfelem nieruchomości biurowych, magazynowych i handlowych. Współpracowała bezpośrednio z: Allianz, UBS, Tristan Capital Partners, Patrizia, Griffin Real Estate czy TFI PZU SA.

– Bardzo się cieszę, że swoją wiedzą zdobywaną przez wiele lat pracy na rynku nieruchomości komercyjnych będę mogła się teraz dzielić z zespołem Apsys Polska. Jednocześnie jestem przekonana, że również ja będę miała okazję poszerzyć swoje kompetencje, współpracując z jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych zarządców obiektów handlowych na rynku – mówi Wioletta Bodnaruś, Reporting Department Manager w Apsys Polska.

Nowa ekspertka posiada tytuł magistra ekonomii, który uzyskała na Uniwersytecie Łódzkim.

Apysy jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Do największych inwestycji firmy na rynku polskim należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Firmy

Od 24 lat, Apsys projektuje i zarządza przestrzeniami handlowymi we Francji i w Polsce. Apsys rozwija innowacyjne, „szyte na miarę”…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top